02.10. 2022. A.D.

1. Dziś niedzielę na godz. 07.30 w Kołczygłowach i 09.30 w Łubnie zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym: aby łaska pokoju powróciła do Europy.
  2. Dziś na godz. 11.45 zapraszam rodziców jak i młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  3. W miesiącu październiku zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową: tak dla dzieci w poniedziałek, środę, czwartek o godz. 16.00, młodzież do bierzmowania i dorosłych zapraszamy na różaniec w łączności z Msza św. wieczorną.
  4. W poniedziałek zbiórka dla ministrantów o godz. 15.00 w salce Jana Pawła II, zapraszamy również kandydatów na ministrantów.
  5. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy do salki JPII na spotkanie Franciszkanów Maryi i Domowników Boga. Proszę zabrać ze sobą Pismo Święte.
  6. W pierwszy czwartek miesiąca spowiedź w Łubnie od godz. 16.15 do Mszy św., a po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja którą poprowadzi ksiądz Kazimierz.
  7. Do chorych w piątek ks. Wikariusz od godz. 08.00 a ks. Proboszcz od godz. 10.00. Bardzo proszę o przekazanie informacji.
  8. W piątek spowiedź święta od godz. 15.45 do Mszy świętej. Bardzo proszę o przybycie dzieci z 4-8 klasy. Po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nocna adoracja zakończona różańcem świętym o godz.07.30 i Mszą św. Zapraszamy na godz. 21.00 – 22.00 adoracja prowadzona będzie przez księdza, z śpiewami adoracyjnymi.
  9. Jest organizowany wyjazd do Pelplina w dniu 08 października dla wszystkich modlących się za kapłanów i w intencji powołań kapłańskich. Koszt wyjazdu to 20 zł. Wyjazd o godz. 07.00 z przystanku przy salce JPII. Proszę o dokonywanie zapisów, gdyż jest tylko 25 miejsc wolnych. Szczególnie zapraszam członkinie Żywego Różańca świętego.
  10. Za tydzień kolekta budowlana na witraże jak i na bieżące. W tym tygodniu zostałem zmuszony do zakupu nowego ksera, gdyż obecne uległo awarii i koszt naprawy przekracza wartość ksera.
  11. W biurze parafialnym można zamawiać Mszę święte na nowy rok kalendarzowy.
  12. Jeżeli istnieje zainteresowanie Mszą św. gregoriańską proszę o szybsze zgłoszenie się w biurze parafialnym.
  13. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli śp. Wiesława Piechowska i Krzysztof Duda z Kołczygłówek.
  14. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” i „w Rodzinie”.
  15. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi