Parafia pw. Chrystusa Króla

w Kołczygłowach

Parafia pw. Chrystusa Króla w Kołczygłowach

Zerwany Kłos

Serdecznie zapraszamy na wyjazd do kina w Bytowie na film "Zerwany Kłos", który odbędzie się 29 marca 2017r. Wszystkie informacje włącznie z zapisem na wyjazd w biurze parafialnym. Serdecznie zapraszamy!

„Zerwany kłos” to dramat historyczny. Akcja filmu dzieje się w czasie I wojny światowej, kiedy to carskie oddziały panoszyły się w okolicach Tarnowa. Szesnastoletnia wówczas Karolina Kózkówna w obronie wiary została zamordowana przez rosyjskiego żołnierza w Lesie Waleńskim koło Radłowa. Jej ojciec obwinia się za śmierć ukochanej córki.

Film niesie przesłanie o sensie cierpienia, zwycięstwie miłości nad nienawiścią, a także wieść o tym, że wiara w Jezusa Chrystusa potrafi nieustannie odmieniać życie każdego z nas.