Parafia pw. Chrystusa Króla

w Kołczygłowach

Parafia pw. Chrystusa Króla w Kołczygłowach

Rekolekcje Wielkopostne 2017

Od soboty (18.03) do środy (22.03) będą trwały rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi Ojciec Franciszek Laka werbista rodem pochodzący z Indonezji. Kolekta od poniedziałku do środy podczas Mszy św. dla dorosłych będzie przeznaczona dla Ojca rekolekcjonisty. Oto plan rekolekcji:

W sobotę Msza św z kazaniem. Niedziela Msze św. z kazaniem; godz. 15.00 Gorzkie Żale i spotkanie z młodzieżą do bierzmowania w salce JPII.  W Łubnie spotkanie dla młodzieży jak i dorosłych w salce o godz. 18.00. Spotkanie jest obowiązkowe tylko dla osób pragnących przystąpić do sakramentu bierzmowania.

W Niedzielę zapraszam na Apel o godz. 20.00 do kościoła w Kołczygłowach. Proszę przynieść świece.

Poniedziałek – Środa

Msza św. o godz. 09.00 – dla dzieci i młodzieży w Kołczygłowach

Msza św. o godz. 11.00 – dla dzieci i młodzieży w Łubnie

Msza św. o godz. 16.30 dla dorosłych w Łubnie

Msza św. o godz. 18.00 dla dorosłych w Kołczygłowach