Parafia pw. Chrystusa Króla

w Kołczygłowach

Parafia pw. Chrystusa Króla w Kołczygłowach

Pielgrzymka do Świętej Lipki i Gietrzwałdu

Wczoraj odbyła się parafialna pielgrzymka do Sanktuarium Maryjnego o. Jezuitów w Świętej Lipce oraz Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. 

Wczesnym rankiem o godz. 4 rano wyruszyliśmy 100-osobową grupą na naszą parafialną pielgrzymkę. Odwiedziliśmy dwa sanktuaria maryjne. W Świętej Lipce poznaliśmy historię sanktuarium oraz wysłuchaliśmy prezentacji niezwykłych organów. W Gietrzwałdzie wspólnie wzięliśmy udział w Mszy Świętej, udaliśmy się do Cudownego Źródełka oraz uczestniczyliśmy w Drodze Krzyżowej, której przewodniczył ks. prob. Paweł Młyński. O godzinie 21:00 nasze autokary zatrzymały się abyśmy wspólnie zaśpiewali Apel Jasnogórski, co było zakończeniem naszego wspólnego pielgrzymowania.
 
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji pielgrzymki!