Ogłoszenia parafialne

09.06. 2024. A.D.

  1. Dzisiejsza kolekta inwestycyjna na nasze remonty.
  2. W dniu 09 czerwca zapraszamy na mecz piłki nożnej Książa – Gmina Kołczygłowy. Mecz odbędzie się na stadionie w Kołczygłowach o godz. 16.00.
  3. poniedziałek na godz. 19.00. zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi oraz Rycerzy Kolumba do salki JPII.
  4. środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  5. W czwartek zapraszamy na nabożeństwo fatimskie na godz. 19.00 proszę zabrać świece potrzebne na procesję.
  6. Trwa miesiąc czerwiec w tym miesiącu modlimy się Litanią do Serca Pana Jezusa.
  7. W dniu 16 czerwca o godz. 10.00 w kościele filialnym zostanie odprawiona Msza św. z okazji przypadającego w dniu 13 czerwca św. Antoniego z Padwy – patrona kościoła filialnego.
  8. W dniu 16 czerwca tj. w niedzielę zapraszamy na Festyn Rodziny  wraz z Gminą Kołczygłowy. Zwraca się z prośbą, aby członkinie Żywego Różańca przygotowały ciasta na festyn rodzinny. Jest on organizowany z okazji 200-lecia wybudowania kościoła w Kołczygłowach oraz z okazji 60-lecia powołania kościoła w Łubnie. Są przygotowane różne atrakcje min. jak: koncerty i występy dzieci i dorosłych koncert ewangelizacyjny i loteria, a w niej pobyt dla rodziny w domku Marina Karo dla 5 osób i stoiska z różnymi atrakcjami, będzie dzik o naszych myśliwych oraz Koła Gospodyń Wiejskich. Zapraszamy do włączenia się do wspólnej uroczystości.
  9. Podczas otwarcia sezonu motocyklowego w dniu 12 maja w Kołczygłowach zebrano kwotę 3200 zł i ta kwota został przeznaczona na wsparcie dwójki dzieci z naszej parafii. Bóg zapłać.

Możliwość komentowania została wyłączona.