Ogłoszenia parafialne

16.06. 2024. A.D.

 1. Uwaga za tydzień nie będzie Mszy św. o godz. 10.00 w Kołczygłowach, a za kolejny tydzień zostanie przesunięta Msza św. z godz. 16.00 na godz. 19.00 na czas wakacji.
 2. W dniu 16 czerwca o godz. 10.00 w kościele filialnym zostanie odprawiona Msza św. z okazji przypadającego w dniu 13 czerwca św. Antoniego z Padwy – patrona kościoła filialnego.
 3. W dniu 16 czerwca tj. w niedzielę zapraszamy na Festyn Rodziny  wraz z Gminą Kołczygłowy. Zwraca się z prośbą, aby członkinie Żywego Różańca przygotowały ciasta na festyn rodzinny. Jest on organizowany z okazji 200-lecia wybudowania kościoła w Kołczygłowach oraz z okazji 60-lecia powołania kościoła w Łubnie. Są przygotowane różne atrakcje min. jak: koncerty i występy dzieci i dorosłych koncert ewangelizacyjny i loteria, a w niej pobyt dla rodziny w domku Marina Karo dla 5 osób i stoiska z różnymi atrakcjami, będzie dzik o naszych myśliwych oraz Koła Gospodyń Wiejskich. Zapraszamy do włączenia się do wspólnej uroczystości.
 4. poniedziałek na godz. 19.00. zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi oraz Rycerzy Kolumba do salki JPII.
 5. W środę na godz. 18.00 zapraszam na ostanie spotkanie przed wakacjami scholę parafialną jak i ministrantów. Spotkanie odbędzie się przy ognisku.
 6. środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.50, prosimy o przynoszenie do księży karteczek z prośbami i podziękowaniami do Matki Bożej.
 7. W czwartek o godz. 10.30, a w piątek o godz. 08.00 w Łubnie i w Kołczygłowach zapraszamy na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego jako podziękowanie Panu Bogu za miniony rok szkolny. Zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi świętej w środę od godz. 16.00 w Kołczygłowach jak i w Łubnie.
 8. Trwa miesiąc czerwiec w tym miesiącu modlimy się Litanią do Serca Pana Jezusa.
 9. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Mateusza Frymark stanu wolnego z parafii Chrystusa Króla w Kołczygłowach i Paulina Lemańczyk stanu wolnego z parafii św. Katarzyny z Bytowa. Zapowiedź pierwsza.
 10. W całej naszej diecezji są organizowane piesze pielgrzymki do kościołów pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nasza parafia jak i cały dekanat ma zaproponowany kościół w Karwnie tj. parafia Czarna Dąbrówka. Osoby chętne, które chciałyby wsiąść udział w tej pielgrzymce pieszej udają się do Łupawy, gdzie będzie miało miejsce rozpoczęcia pielgrzymki o godz. 17.00, a po Mszy św. o godz. 20.00 wszyscy uczestnicy udają się indywidualnie do swoich parafii. Zaprasza ks. Mikołaj Jędrzejewski. Osoby zainteresowane są proszone o kontakt z ks. proboszczem.
 11. Uwaga: Na czas wakacji peregrynacja Ikon, i obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy zostaje zawieszona, kolejny czas nawiedzenia będzie miał miejsce po wakacjach. Proszę o przyniesienie Ikon do kościoła.

Możliwość komentowania została wyłączona.