Ogłoszenia parafialne

23.06. 2024. A.D.

  1. Przez okres wakacyjny Mszy św.  o godz. 08.00, 11.45 i 19.00 w Kołczygłowach, a Łubnie o godz. 10.00.  
  2. Pragnę bardzo serdecznie podziękować za okazaną pomoc i wsparcie podczas organizowanego przed tygodniem Festynu Rodzinnego. Słowa wdzięczności również kieruje za tak liczną obecność. Bóg zapłać
  3. poniedziałek na godz. 19.00. zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi oraz Rycerzy Kolumba do salki JPII.
  4. środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.50, prosimy o przynoszenie do księży karteczek z prośbami i podziękowaniami do Matki Bożej.
  5. Trwa miesiąc czerwiec w tym miesiącu modlimy się Litanią do Serca Pana Jezusa.
  6. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Mateusza Frymark stanu wolnego z parafii Chrystusa Króla w Kołczygłowach i Paulina Lemańczyk stanu wolnego z parafii św. Katarzyny z Bytowa. Zapowiedź druga.
  7. W całej naszej diecezji są organizowane piesze pielgrzymki do kościołów pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Nasza parafia jak i cały dekanat ma zaproponowany kościół w Karwnie tj. parafia Czarna Dąbrówka. Osoby chętne, które chciałyby wsiąść udział w tej pielgrzymce pieszej udają się do Łupawy, gdzie będzie miało miejsce rozpoczęcia pielgrzymki o godz. 17.00, a po Mszy św. o godz. 20.00 wszyscy uczestnicy udają się indywidualnie do swoich parafii. Osoby zainteresowane są proszone o kontakt z ks. proboszczem. W czwartek o godzinie 15.40 proszę o przybycie wszystkich którzy wyruszają na drogę pątniczą do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Proszę o wcześniejsze poinformowanie kto jest zainteresowany.
  8. W dniu 29 czerwca przypada uroczystość śś. Apostołów Piotra i Pawła zachęcam do uczestnictwa w tym dniu w Mszy św. Natomiast za tydzień po Msza św. będzie można złożyć ofiarę na Stolicę Apostolską czyli na dzieła charytatywne Ojca Świętego.
  9. Uwaga: Na czas wakacji peregrynacja Ikon, i obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy zostaje zawieszona, kolejny czas nawiedzenia będzie miał miejsce po wakacjach. Proszę o przyniesienie Ikon do kościoła.

Możliwość komentowania została wyłączona.