Ogłoszenia parafialne

07.07. 2024. A.D.

  1. Przez okres wakacyjny Mszy św.  o godz. 08.00, 11.45 i 19.00 w Kołczygłowach, a Łubnie o godz. 10.00. 
  2. Dziś w niedzielę zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym o godz. 07.30 w Kołczygłowach a w Łubnie o godz. 09.30, aby: sakrament namaszczenia chory dawał osobom, które go przyjmują i ich bliskim moc Pana i był widzialnym znakiem nadziei.
  3. środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.50, prosimy o przynoszenie do księży karteczek z prośbami i podziękowaniami do Matki Bożej.
  4. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Daniel Kamil Drost stanu wolnego i Magdalena Bińczyk stanu wolnego. Zapowiedź pierwsza.
  5. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 19.00. Proszę zabrać świece.
  6. Za tydzień kolekta na nasze inwestycje budowlane za 2 lub 3 tygodnie rozpoczną się prace remontowe w Łubnie, a pod koniec lipca zostanie rozstrzygnięcie o zapytania inwestycyjne na kościół i parking w Kołczygłowach.
  7. W dniu 21 lipca tj. niedziela zapraszamy na rodziny wyjazd rowerowy do Łobzowa i tam wspólnie spędzony czas przy ognisku i śpiewaniu piosenek religijny. Jeżeli ktoś nie może udać się rowerem to zapraszamy również samochodami. Szczegóły co zabieramy za tydzień.  
  8. Jest najnowszy „Pielgrzym”
  9. Bardzo proszę zwrócić uwagę na godziny Mszy św. w tygodniu

Możliwość komentowania została wyłączona.