Ogłoszenia parafialne 03.05. 2020. A. D.

  1. Dziś niedziela Dobrego Pasterza zachęcam, do modlitwy w intencji powołań kapłańskich jak i zakonnych dla Kościoła, tym samym w tym dniu zachęcam członkinie Żywego Różańca do wspólnej modlitwy w tych intencjach w naszych domach. Wymiana tajemnic różańcowych jest zawieszona na kolejny miesiąc, zatem proszę odmawiać te same tajemnice różańcowe, co do tej pory.
  2. W dniu dzisiejszym transmisje Mszy świętych przez FB tylko o godz. i 11.45.
  3. W miesiącu maju ze względu na zaistniałą sytuację nabożeństwa majowe proszę łączyć wraz z wieczornym różańcem w intencji ustania epidemii, o godz. 20.30, a w kościele parafialnym nabożeństwa po Mszy św. o godz. 17.00.
  4. Pragnę podziękować tym parafianom, którzy dostrzegają również wsparcie materialne parafii poprzez składane ofiary na konto parafialne. Tym samym zachęcam do tej inicjatywy. Bóg zapłać. Numer konta jest na stronie internetowej parafii. Konto bankowe: 46 9321 0001 0033 5304 2000 0010
  5. Przypominany, że istnieje możliwość zamawiania Mszy świętych w tym czasie gościmy w naszej parafii ks. Tadeusza, są, zatem wolne intencje i w tym tygodniu jak i w następnych. Można to uczynić telefonicznie lub osobiście.
  6. W naszym kościele na nabożeństwach może być 20 osób, w Kołczygłowach, a w Łubnie 12 osób. Zostaje również zwiększona ilość Mszy św. i tak: równocześnie o godz.08.00 i 10.00 w Łubnie i Kołczygłowach, oraz o godz. 11.45 i 16.00
  7. Rycerze Kolumba z naszej parafii służą pomocą każdej osobie, która ma kłopot, aby zrobić zakupy. Proszę o kontakt przez telefon parafialny.
  8.  Zapowiedzi przedmałżeńskie: Andrzej Marek Ginter stanu wolnego z parafii Borzyszkowy i Agnieszka Małgorzata Kop-Ostrowska. Zapowiedź pierwsza.
  9. Adrian Podolski stanu wolnego z parafii Suchorze i Kinga Kaczorowska stanu wolnego z parafii Kołczygłowy. Zapowiedź pierwsza.

Możliwość komentowania została wyłączona.