18.09. 2022. A.D.

1. Dziś wspieramy modlitewnie jak i ofiarą materialną na nasze Wyższe Seminarium w Pelplinie. Bóg zapłać za każdy gest życzliwości.
  2. Kolektaprzed tygodniem wyniosła 2929,77 zł jako kolekta inwestycyjna na witraże i na sprawy bieżące. Bóg zapłać.
  3. Przed tygodniem odbył się Marsz dla Życia i Rodziny. Pragnę wyrazić słowa wdzięczności wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania i wsparcie materialne. Bóg zapłać, za kolejny raz pokazanie że razem można więcej.
  4. W poniedziałek po Mszy św. o godz.18.00 zapraszamy do salki JPII na spotkanie Franciszkanów Maryi i Domowników Boga.
  5. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” i „w Rodzinie”.
  6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Stefania Stoltman z Kołczygłów pogrzeb odbył się w sobotę i Kazimierz Zabrocki z Kołczygłów ten pogrzeb odbędzie się we wtorek . Dobry Jezu, a nasz Panie …
  7. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi