Ogłoszenia parafialne

07.05. 2023. A.D.

  1. Dziś w Kołczygłowach o godz. 07.30, zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym: za ruchy i grupy kościelne na nowo odczytały misję ewangelizacyjną, a szczególnie w naszej parafii przy trwających misjach parafialnych.
  2. Dziś rozpoczynają się w dniach od 7 – 14 maja będziemy uczestniczyć w misjach parafialnych, które ostatnie miały miejsce 13 lat temu. Bardzo proszę o modlitwę i zaplanowanie sobie czasu do tego duchowego doświadczenia.
  3. W dniu 7 maja o godz.19.00 w kościele Chrystusa Króla w Kołczygłowach odbędzie się koncert o Miłosierdziu Bożym. Wstęp wolny, ale będzie można złożyć datek na cel, zakup przenośnego USG potrzebnego dla Domowego Bytowskiego Hospicjum.
  4. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Przemysław Łukasz Rygelski stanu wolnego i Katarzyna Lidia Kowalewska stanu wolnego. Zapowiedź pierwsza.
  5. Za tydzień o godz. 14.00 odbędzie się Msza święta na otwarcie sezonu motocyklowego, w tym dniu będzie również możliwość oddania honorowo krwi. Autobus w godzinach od 10.00 – 14.00 będzie do poboru krwi, stać będzie przy straży pożarnej w Kołczygłowach. Natomiast na stadionie będzie również punk zapisów do Banku Szpku Kostnego.
  6. Nabożeństwa majowe w tygodniu misyjnym o godz. 17.30
  7. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli śp. Waldemar Fronczak i Czesław Łyndo, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 14.30. Dobry Jezu, a nasz Panie..

Możliwość komentowania została wyłączona.