Ogłoszenia parafialne

14.05. 2023. A.D.

  1. Dziś kończą się nasze misje parafialne, dziękuje oo. Redemptorystom za ten wspólny tydzień modlitwy i za skierowane do nas Słowo Boże. Bóg zapłać.
  2. Dziś o godz. 14.00 odbędzie się Msza święta na otwarcie sezonu motocyklowego, w tym dniu będzie również możliwość oddania honorowo krwi. Autobus w godzinach od 10.00 – 14.00 będzie do poboru krwi, stać będzie przy straży pożarnej w Kołczygłowach. Natomiast na stadionie będzie również punk zapisów do Banku Szpku Kostnego.
  3. Od poniedziałku do środy modlitwy o urodzaje, w łączności z Mszą św. wieczorną.
  4. Nabożeństwa majowe w kościele w łączności z Mszą św. wieczorną.
  5. W środę po Mszy św. zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi do salki JPII.
  6. Za tydzień kolekta inwestycyjna. Na witraże jak i na sprawy bieżące. Bóg zapłać.
  7. W dniu 31 maja w Pelplinie ks. proboszcz i ks. wikariusz razem z księdzem proboszczem z Borzytuchomia będziemy obchodzić 25 lat kapłaństwa. Zachęcamy od wspólnej modlitwy. Natomiast Kołczygłowach taka Msza św. będzie miała miejsce w czerwcu.
  8. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Przemysław Łukasz Rygelski stanu wolnego i Katarzyna Lidia Kowalewska stanu wolnego. Zapowiedź druga

Możliwość komentowania została wyłączona.