Ogłoszenia parafialne

24.10. 2021. A. D.

 1. Dziś rozpoczyna się Tydzień misyjny i w tym dniu będziemy wspierać naszą modlitwą różańcową jak i składanymi ofiarami na wsparcie misji świętych.
 2. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi na spotkanie formacyjne do salki Jana Pawła II.
 3. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. Już dziś zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych, który będzie miał miejsce w dniu 29 października tj. w najbliższy piątek w Gminnym Ośrodku Kultury w Kołczygłowach. Bardzo proszę o przygotowanie strojów świętych i błogosławionych oraz aniołów. Bal zostanie poprowadzony przez wodzireja Marcela Mateckiego z Torunia.
 5. Różaniec dla dorosłych będzie miał miejsce każdego dnia po Mszy świętej. Zapraszamy do wspólnego grona osób modlących się za nasze rodziny i małżeństwa. A w niedzielę o godz. 11.15 w Łubnie o godz. 09.30.
 6. Zapraszamy dzieci, a szczególnie w wieku od pierwszej do piątej klasy szkoły podstawowej, na różaniec święty w poniedziałek i wtorek na godzinę 16.30 oraz przypominany, że dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej jest to wpisane w czas bezpośredniego przygotowania do sakramentów. W piątek różaniec zostanie odmówiony podczas Balu Świętych w GOK-u. Jeżeli jakaś firma czy instytucja czy może ktoś indywidualnie chciałby wesprzeć tę uroczystość, to jest to mile widziane. Bóg zapłać.
 7. Za tydzień przed kościołem będzie możliwość złożenia ofiary na wsparcie Hospicjum w Słupsku, a także w dniu 1 listopada, a w dniu 7 listopada na Hospicjum domowe działające na terenie naszego powiatu. Z puszkami będzie stała młodzież z naszej parafii. Z pomocy tych dwóch hospicjów korzystają również  nasi parafianie.
 8. Można zabierać karteczki do wypominek jednorazowych jak i na Mszę św. zbiorową za naszych zmarłych. Terminy modlitw i Mszy świętych zostaną podane za tydzień.
 9. Uroczystość Wszystkich Świętych będzie miała miejsce tak jak przed pandemią czy po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się procesja na nasz cmentarz parafialny.
 10. Poświęcenie pomników od tego roku będzie maiło miejsce zawsze w dniu 2 listopada. Szczegóły za tydzień.
 11. Jest najnowszy numer gazety „w Rodzinie” „Pielgrzym” gazety znajdują się przy drzwiach głównych.
 12. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.
 13. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu odeszła śp. Mariola Gospodarczyk z Kołczygłów. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Możliwość komentowania została wyłączona.