Ogłoszenia parafialne

31.10. 2021. A. D.

 1. Dziś i jutro oraz za tydzień przed kościołem będzie możliwość złożenia ofiary na wsparcie Hospicjum w Słupsku, a w dniu 7 listopada na Hospicjum domowe działające na terenie naszego powiatu. Z puszkami będzie stała młodzież z naszej parafii. Z pomocy tych dwóch hospicjów korzystają również  nasi parafianie.
 2. Można zabierać karteczki do wypominek jednorazowych jak i na Mszę św. zbiorową za naszych zmarłych. Msze święte za zmarłych i różańce od 2 listopada w Łubnie i w Kołczygłowach o godz. 18.00.
 3. Odpust zupełny dla dusz cierpiących w tym roku również można uzyskać przez cały miesiąc.  
 4. Przypominamy, że istnieje w naszej parafii możliwość obsprawienia Mszy świętych gregoriańskich, prosimy jednocześnie o szybsze podawanie przybliżonych terminów, ze względów praktycznych.
 5. Uroczystość Wszystkich Świętych Msze święte jak w niedzielę oraz będzie miała miejsce procesja na nasza cmentarz parafialny po Mszy św. o godz. 12.00.
 6. Poświęcenie pomników od tego roku będzie maiło miejsce zawsze w dniu 2 listopada. Zainteresowanych proszę o przybycie na godz. 16.00.
 7. W piątek od godz. 08.00 odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem. Prosimy o zgłaszanie nowych chorych i osób starszych.
 8. W piątek zapraszamy do skorzystania z spowiedzi świętej pierwszo-piątkowej od godz. 16.00. Przypominamy dzieciom jak i młodzieży. W Łubnie spowiedź od godz. 15.00 do Mszy św.
 9. Po Mszy świętej w piątek rozpocznie się nocna adoracja Najświętszego Sakramentu do różańca o godz.  07.30 i Mszy św. pierwszo – sobotniej.
 10. Za tydzień zapraszamy na wspólny różaniec z wraz z Ojcem Świętym o godz.07.30 w Kołczygłowach, a w Łubie o godz.09.30 aby: osoby cierpiące na depresję znajdowały wsparcie u bliźniego.
 11. Jest najnowszy numer gazety „w Rodzinie” „Pielgrzym” oraz „Dobre Nowiny” gazety znajdują się przy drzwiach głównych.
 12. Już dziś zapraszamy na koncert Olgi Szomańskiej p.t.” Śladem Wolności” wstęp wolny. Zapraszamy na 14 listopada na godz. 18.00.
 13. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.
 14. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu odeszła śp. Kazimierz Szymański z Barnowca, śp. Halina Wenta z Kołczygłówek, śp. Irena Rychert z Górek, oraz śp. Ryszard Szyszło z Górek, którego pogrzeb odbędzie się w 2 listopada o godz. 14.30. Dobry Jezu, a nasz Panie…
 15. W ramach przypomnienia uczynków miłosierdzia, jak często modlisz się za swoich bliskich zmarłych??? Kiedy była ostatnia Msza święta za zmarłych z rodziny???

Możliwość komentowania została wyłączona.