Ogłoszenia parafialne

26.12. 2021. A. D.

 1. Przypominany, o zasadach sanitarnych, które obowiązują na terenie naszego kraju.
 2. W poniedziałek po Mszy św. zapraszamy do salki JPII na spotkanie dla osób, które uczestniczą w Seminarium Odnowy Wiary.
 3. W poniedziałek po spotkaniu Seminarium Odnowy Wiary, spotkanie dla chętnych, którzy chcieliby się zaangażować w Orszak Trzech Króli. Spotkanie w salce Jana Pawła II ok. 19.15
 4. Dziś niedziela Świętej Rodziny i w tym dniu odnawianym przysięgę małżeńską.
 5. Drugi dzień świętowania Narodzin Jezusa Chrystusa to tradycyjne wspieranie szkół katolickich. Zbiórka odbędzie się do puszek przed kościołem.
 6. Wizyty duszpasterskie potocznie zwane kolędą rozpoczną się po nowym roku. Będziemy chodzić danymi trasami kolędowymi, na zaproszenie, które zawsze było brane przez duszpasterzy pod uwagę. Natomiast, jeżeli dana rodzina, ze względu na obecną sytuację zdrowotną ma lęki czy obawy, jest to przez  nas zrozumiałe i będziemy zapraszali również na Msze święte w intencji rodzin.
 7. Na dzień 31 grudnia ks. biskup Ryszard Kasyna udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych. 
 8. W tym dniu zapraszamy na nabożeństwo przebłagalno-dziękczynne za miniony rok na godz. 16.30. w kościele parafialnym.
 9. Za tydzień w niedzielę nie będzie Mszy świętej o godz. 08.00, a Msza św. w Łubnie będzie o godz. 15.00.
 10. Pragnę bardzo podziękować, wszystkim osobą, które przyczyniły się do udekorowania naszych kościołów w Kołczygłowach jak i w Łubnie. Bóg zapłać.
 11. W dniu 07 stycznia odbędzie się koncert kolęd Krzysztofa Kiljańskiego z Witkiem Cisło o godz. 18.00 w kościele parafialnym. Wstęp wolny, ale ze względu na pandemię proszę o przychodzenie po kartę wstępu.
 12. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Paweł Piotr Żywicki z parafii Niezabyszewo i Anna Glapińska z parafii Kołczygłowy. Zapowiedź pierwsza.
 13. Bierzmowanie w naszej parafii klas 8 oraz starszych, którzy się zgłosili odbędzie się w dniu 5 maja o godz. 18.00.
 14. Jest najnowszy numer gazety: „Pielgrzym”  „w Rodzinie” gazety znajdują się przy wejściu głównym.
 15. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.

Możliwość komentowania została wyłączona.