Ogłoszenia parafialne

02.01. 2022. A. D.

 1. Przypominany, o zasadach sanitarnych, które obowiązują na terenie naszego kraju.
 2. Dzisiejszy różaniec wraz z Ojcem Świętym o godz.07.30 w Kołczygłowach i w Łubnie o godz. 09.30 aby: osoby, które doświadczają dyskryminacji i prześladowań na tle religijnym, aby doznały uznania własnych praw i godności.
 3. W poniedziałek po Mszy św. zapraszamy do salki JPII na spotkanie dla osób, które uczestniczą w Seminarium Odnowy Wiary.
 4. W poniedziałek po spotkaniu Seminarium Odnowy Wiary, spotkanie dla chętnych, którzy chcieliby się zaangażować w Orszak Trzech Króli. Spotkanie w salce Jana Pawła II ok. 19.15.
 5. Od poniedziałku rozpoczynamy wizyty duszpasterskie potocznie zwane kolędą. Będziemy chodzić danymi trasami kolędowymi, na zaproszenie, które zawsze było brane przez duszpasterzy pod uwagę. Natomiast, jeżeli dana rodzina, ze względu na obecną sytuację zdrowotną ma lęki czy obawy, jest to przez  nas zrozumiałe i będziemy zapraszali również na Msze święte w intencji rodzin. Msze św. będą miały miejsce po zakończonych kolędach.
 6. W dniu 6 stycznia przypada jedna z najstarszych uroczystości w Kościele – Trzech Króli. W tym dniu zapraszamy do udziału w Orszaku Trzech Króli i tak: w Łubnie zapraszamy na godz. 09.45, a w Kołczygłowach na godz. 11.30 i gromadzimy się przy salce Jana Pawła II. Skąd ruszymy śpiewając kolędy. Dla dzieci jest przygotowana niespodzianka.
 7. W dniu 06 stycznia będzie można nabyć za dobrowolną ofiarę: kadzidło + węgiel+ kredę, które zostaną poświęcone w tym dniu w kościele. Ofiary zostaną przeznaczone na nasze cele charytatywne.
 8. W piątek odwiedzimy chorych i osoby starsze z Najświętszym Sakramentem. Zachęcamy do zgłaszania nowych osób.
 9. Spowiedź święta w pierwszy piątek miesiąca w Łubnie od godz. 15.00 do Mszy św., a w Kołczygłowach od godz. 16.00 do Mszy św. Przypominany dzieciom i młodzieży jak i dorosłym o tej co miesięcznej możliwości skorzystania z sakramentu pojednania.
 10. W piątek zapraszamy do adoracji nocnej Najświętszego Sakramentu, która wyjątkowo rozpocznie się od godz. 21.00 do godz. 07.30 różaniec i Msza św. w sobotę.
 11. W dniu 07 stycznia odbędzie się koncert kolęd Krzysztofa Kiljańskiego z Witkiem Cisło o godz. 18.00 w kościele parafialnym. Wstęp wolny, ale ze względu na pandemię proszę o przychodzenie po kartę wstępu.
 12. Za tydzień kolekta inwestycyjna na wiraże w kościele parafialnym.
 13. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Paweł Piotr Żywicki z parafii Niezabyszewo i Anna Glapińska z parafii Kołczygłowy. Zapowiedź druga.
 14. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu odszedł śp. Tadeusz Koska z Wierszyna. Dobry Jezu, a nasz Panie…
 15. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.

Możliwość komentowania została wyłączona.