Pomoc dla Ukrainy.

Caritas naszej diecezji. Nasze sklepy w parafii współpracują z nami. W związku z wojną, która toczy się na Ukrainie Caritas Diecezji Pelplińskiej włączyła się w działania charytatywne związane z pomocą humanitarną. Caritas Diecezjalna prosi wszystkie Parafialne Zespoły Caritas, Szkolne Koła Caritas oraz parafie o wsparcie tej pomocy. Caritas prosi by zwrócić uwagę na następujące fakty:1. Potrzebne rzeczy, które będą przekazane na Ukrainę, jak również uchodźcom w Polsce to: koce, śpiwory, poduszki, kołdry, pościel, materace, środki medyczne i higieniczne, pompy infuzyjne, odzież (nowa), artykuły dla dzieci i niemowląt (mleko w proszku, słodycze wysokokaloryczne, chusteczki nawilżane, pampersy, środki pielęgnacyjne), artykuły spożywcze z długim terminem przydatności. Te rzeczy można przynosić do salki Jana Pawła II w Kołczygłowach. Rycerze Kolumba służą pomocą.

Możliwość komentowania została wyłączona.