Życzenia dla parafian i wszystkich odwiedzających naszą parafię.

„Chwała chrześcijan nie polega na tym, że wierzą w Chrystusa, który umarł, lecz wierzą, iż Chrystus zmartwychwstał” (św. Ambroży)godz. 16.00 – o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny„Chwała chrześcijan nie polega na tym, że wierzą w Chrystusa, który umarł, lecz wierzą, iż Chrystus zmartwychwstał” (św. Ambroży)

Życie bez zmartwychwstania Jezusa nie ma sensu ani wartości. On wszystkim zwiastuje dziedzictwo wieczne i synostwo Boże. Przeżywając światło Nocy Paschalnej dzielimy się radością zwycięstwa życia nad śmiercią. W tym szczególnym czasie pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia, aby blask naszego Pana oświecał Wasze serca oraz umacniał w miłości i służbie innym.

Radujcie się! Chrystus Pan zmartwychwstał! Alleluja!

Z pamięcią w sercu Wasi duszpasterze – ks. Paweł Młyński i ks. Kazimierz Mazurowski

Możliwość komentowania została wyłączona.