Życzenia na dzień Zmartwychwstania Pańskiego.

Drodzy parafianie.

W tą świętą Wielką Noc, gdy dzwony obwieszczają radosne Alleluja, łączymy się z Wami jako Wasi księża i duszpasterze we wspólnej nadziei  spotkania ze Zmartwychwstałym Zbawcą. Wpatrzeni oczyma wiary w Zwycięzcę Śmierci, oczekujemy z ufnością na słowa Jego otuchy: Pokój Wam!!! Prośmy, aby swoim płonącym    Sercem dotkną naszych codziennych trosk i całego naszego życia. Dzieląc się wielkanocną radością, pragniemy życzyć Wam Parafinie i Goście oraz Wam wszystkim życzliwym naszej wspólnocie, błogosławionego przeżywania tajemnicy Zmartwychwstałego naszego Pana Jezusa Chrystusa. Niech ten rok duszpasterski Wierzę w Kościół Chrystusowy, w którym teraz trwa, stanie się dla nas czasem odkrycia Miłości Boga we wspólnocie. Niech On umocni w Nas wszystkich wiarę, ożywi nadzieję i rozpali miłość do świadczenia światu o bezmiarze Miłości Boga.

Wasi Książa Ks. Proboszcz Paweł Młyński i ks. wikariusz Ks. Kaźmierz  Mazurowski

Możliwość komentowania została wyłączona.