Życzenia z okazji Bożego Narodzenia.

Chwała Bogu na wysokościach, a na ziemi pokój ludziom Jego upodobania. Łk. 2, 14

Niech nie tylko te słowa z Ewangelii, ale również słowa świętego ks. Jana Bosko „Rób to co możesz, a Pan Bóg uczyni resztę. On Cię nie oszuka, jeśli pracujesz dla Niego” to właśnie wtedy dokona się największy cud narodzenia się Jezusa w sercu i spotkanym z bliźnim. Bo to wtedy wystarczy słowo, podana dłoń, wspólnie spędzony czas.

Niech czas Bożego Narodzenia będzie spotkaniem z tą Pokorną Miłością w betlejemskim żłóbku, którego się nigdy nie zapomina, które rozjaśnia wszystko światłem wiary.

Niech Jezus napełnia nas wszystkich pokojem i radością, niech da nam moc stawiania się dziećmi Bożymi.

Z najlepszymi życzeniami Wasi księża Ks. proboszcz Paweł Młyński i ks. wikariusz Kazimierz Mazurowski