26.06. 2022. A.D.

 1. W poniedziałek zapraszamy po Mszy św. do salki JPII Domowników Boga jak i Franciszkanów Maryi oraz Rycerzy Kolumba na spotkanie.
 2. W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe.
 3. W środę przypada uroczystość Apostołów Piotra i Pawła Msze św. w tym dniu jak w intencjach, kolekta tego dnia przeznaczona jest na Stolicę Apostolską.
 4. W czwartek zapraszamy do salki na spotkanie przygotowujące adorację Najświętszego Sakramentu.
 5. W piątek odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem od godz. 08.00. Prosimy o zgłaszanie nowych chorych.
 6. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca i tak spowiedź w Łubnie od godz. 16.30 ,a w Kołczygłowach od godz. 16.00 do Mszy św.  
 7. Zapraszamy na nocną adorację  Najświętszego Sakramentu z piątku na sobotę. Adoracja będzie się kończyła różańcem o godz. 08.30 i Mszą św. o godz. 09.00. I tym samym rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje, które poprowadzi ks. Dominik Chmielewski. Szczegóły na plakatach informacyjnych. Wieczorne modlitwy o godz. 19.00 będą się odbywały na świeżym powietrzu – parking przy kościele. Prosimy o zabranie ze sobą krzesełek. Miejsca parkingowe zostały wyznaczone dla wszystkich uczestników. Podczas rekolekcji będzie trwał adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele.  Podczas tych rekolekcji na wieczornych spotkanych modlitewnych będę śpiewały zespoły z Anioły z Bytowa i Fatima z Borzyszków. Serdecznie zapraszamy.  
 8. W dniach od 02 lipca do 04 lipca będziemy mogli się wspólnie modlić wraz z księdzem Dominkiem Chmielewskim. Serdecznie zapraszamy.
 9. W niedzielę o godz. 07.30 w Kołczygłowach, a w Łubnie o godz. 09.30 zapraszamy na wspólny różaniec z wraz z Ojcem Świętym, aby doświadczenie i mądrość życiowa osób starszych pomagały młodszym pokoleniom patrzeć w przyszłość z nadzieją i odpowiedzialnością
 10. Uwaga następują zmiany godzin Mszy św. w czasie wakacji i tak będą Msze św. o godz. 08.00; 11.45; 19.00 w Kołczygłowach i 10.00 w Łubnie. Za tydzień nie już Mszy św. o godz. 16.00. Szczegóły w intencjach mszalnych.
 11. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi