14.02. 2021. A. D.

1. Odpowiadając na prośbę księdza Biskupa Ryszarda Kasynę,  pragniemy dziś wspierać Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie. Bóg zapłać za okazaną życzliwość.
  2. W Łubnie Światowy Dzień Chorego dziś  o godz. 10.00 i udzielenie sakramentu namaszczenia chorych.
  3. We wtorek do salki JPII na godz. 16.00 zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  4. W środę rozpoczyna się Wielki Post zapraszamy na Msze święte w tym dniu jak w intencjach, kolekta tego dnia jest przeznaczona jako jałmużna postna. Przypominamy że w tym dniu obwiązuje nas post ilościowy i jakościowy.
  5. W piątek zapraszamy na nabożeństwa dróg krzyżowych i tak na godz. 16.30 w Łubnie i Msza św, oraz w Kołczygłowach o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 15.30 zapraszamy na nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem, a w Łubnie o godz. 09.30.
  6. Pragnę bardzo serdecznie podziękować, parafianom za wspólna modlitwę na Mszach świętych kolędowych. Złożone ofiary zostały przekazane na cele remontowo budowlane w nasze parafii. Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy pary narzeczonych, które chciałby zawrzeć związek małżeński, aby zgłaszać się do biura parafialnego.
  8. Za tydzień kolekta remontowo budowlana przeznaczona na walkę z kornikiem w Łubnie.

Zapowiedzi przedmałżeńskie: Dawid Bartków stanu wolnego i Agata Małgorzata Wróblewska stanu wolnego z Kołczygłów. Zapowiedz pierwsza. Daniel Franciszek Maczak stanu wolnego i Katarzyna Biesek stanu wolnego z Kołczygłów. Zapowiedz pierwsza. Jarosław Jacek Wantoch Rekowski stanu wolnego i Sara Stanisława Kierzk stanu wolnego z Kołczygłów. Zapowiedz pierwsza. Mateusz Jacek Dworak stanu wolnego i Kinga Patrycja Pięta stanu wolnego z Kołczygłów. Zapowiedz pierwsza. Wojciech Meger stanu wolnego i Sylwia Katarzyna Pupka Lipińska stanu wolnego z Kołczygłów. Zapowiedz pierwsza.