Ogłoszenia parafialne 01.03. 2020. A. D.

1. Trwamy od Środy Popielcowej w czasie pokuty i nawrócenia oraz okazywaniu sobie większej życzliwości poprzez jałmużnę postną. Odpowiadając na prośbę księdza Biskupa Ryszarda Kasynę zaraz po ogłoszeniach parafialnych przed błogosławieństwem będziemy się modlić śpiewając suplikacje o nowe i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Oraz zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 15.30 w niedzielę i każdy piątek do uczestnictwa w Drogach Krzyżowych w Kołczygłowach o godz.17.30, a w Łubnie o godz.16.30 w łączności z Mszą św. Uczestnictwo w tych nabożeństwach jest połączone z odpustem zupełnym.
  2. Dziś zapraszam na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym, aby: Kościół w Chinach zachował wierność Ewangelii i wzrastał w jedności.  o godz. 07.30 w Kołczygłowach jak i o godz. 09.30 w Łubnie.
  3. W poniedziałek zapraszam na spotkanie formacyjne dla Franciszkanów Maryi do salki JPII o godz. 18.30.
  4. W piątek odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem od godz. 08.00 a w Łubnie od godz.08.30. Zachęcamy, aby zgłaszać chorych i osoby starsze, które nie mogą same przyjść do kościoła.
  5. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do skorzystania z spowiedzi świętej w Kołczygłowach o godz. 16.45 do 17.30 a w Łubnie o 16.00.
  6. W piątek o godz.19.30 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez kapłana przygotowaną przez wspólnotę Miłość i Miłosierdzie Jezusa.
  7. W pierwszą sobotę miesiąca o godz.08.00 zapraszamy na wspólną modlitwę połączoną z różańcem.
  8. Za tydzień kolekta inwestycyjna, a przed kościołem puszka na misje święte.
  9. Za tydzień w naszym kościele będziemy gościć ks. Antoniego Zielińskiego, który wygłosi Słowo Boże.
  10. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Radosław Marcholewski stanu wolnego z Kołczygłów i Izabela Mrozek Gliszczyńska stanu wolnego z parafii Lipnica. Zapowiedz druga. Sebastian Podwiński i Izabela Podwińska z parafii Kołczygłowy. Zapowiedź druga. Patryk Paweł Ciemiński stanu wolnego i Natalia Monika Frymark z parafii Kołczygłowy. Zapowiedź pierwsza.
  11. Ruszyły zapisy już na „Weekend dla Narzeczonych”, decyduje kolejność zgłoszeń, który odbędzie się w dniach 27-29 marzec.
  12. W dniach od 17-26 sierpnia jest organizowana pielgrzymka do Medjugoria i okolic. Więcej informacji w biurze parafialnym i na stronie parafii. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.
  13. Za naszej wspólnoty w tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisława Kulas z Łobzowa i Wiesława Zduńczyk z Kołczygłów. Dobry Jezu, a nasz Panie…