Ogłoszenia parafialne 01.09. 2019. A. D.

1. Dziś o godz.07.30 w Kołczygłowach, a w Łubnie o godz. 09.30 zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym, aby: politycy, naukowcy, ekonomiści wspólne pracowali dla ochrony mórz i oceanów. Po Mszy św. spotkanie formacyjne z księdzem. Serdecznie zapraszamy.
  2. Dziś w całej naszej Ojczyźnie o godz. 14.00 będą biły dzwony, aby upamiętnić 80-tą rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Zachęcam do modlitwy w intencji pokoju.
  3. Od dzisiejszej niedzieli powracamy do Mszy świętej o godz. 16.00.
  4. W poniedziałek rozpoczyna się nowy rok szkolny Msza św. dla dzieci i młodzieży o godz. 08.00. serdecznie zapraszamy, aby prosić Pana Boga o udzielenie błogosławieństwa na cały rok szkolny. Zwracam się zarazem do rodziców, aby dopilnowały, aby dzieci młodzież uczestniczyły we Mszy św., a nie jak się zauważa od kilku lat, że są wszędzie, a nie na nabożeństwie.
  5. W poniedziałek zapraszam na spotkanie Franciszkanów Maryi w salce Jana Pawła II o godz. 18.30.
  6. We wtorek zapraszam na spotkanie wspólnotę Miłość i Miłosierdzie Jezusa w salce Jana Pawła II o godz. 18.30.
  7. Jest organizowany wyjazd do Nowej Cerkwi w dniu 4 września na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Zapraszamy do zapisów. Cena 20 zł. Wyjazd o godz. 16.00 są jeszcze wolne miejsca.
  8. Chorych i osoby starsze odwiedzimy z Komunią świętą w piątek od godz.08.00, a w Łubnie od godz. 08.30.
  9. W czwartek spowiedź święta dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania od godz. 16.00 do Mszy św.
  10. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy dzieci i młodzież z pozostałych klas jak i dorosłych do skorzystania ze spowiedzi świętej od godz. 16.00 do Mszy św. W Łubnie spowiedź od godz. 14.30 do Mszy św.
  11. W piątek o godz. 19.30 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu poprowadzonego przez kapłana.
  12. W sobotę zapraszamy na Mszę św. okazji pierwszej soboty miesiąca o godz.08.00 połączoną z stosownymi modlitwami.
  13. Za tydzień kolekta inwestycyjno-budowlana w naszej parafii. Bóg zapłać za wsparcie i pomoc.
  14. Za tydzień zapraszamy rodziców jak i dzieci, w których domach rozpoczną się przygotowania do sakramentu Eucharystii w Łubnie o godz. 10.00 w Kołczygłowach o godz. 11.45. Tego dnia nastąpi zapisanie dziecka.
  15. Za tydzień o godz. 16.00 zapraszamy młodzież z klas 7 i 8 oraz osoby starsze, które jeszcze nie otrzymały sakramentu bierzmowania na spotkanie. Bardzo proszę o przybycie przynajmniej jednego z rodziców lub opiekunów.
  16. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” w cenie 3.30 zł. oraz „w Rodzinie”
  17. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiarowane kwiaty do naszych świątyń w Kołczygłowach jak i w Łubnie. Bóg zapłać.