Ogłoszenia parafialne 01.12. 2019. A. D.

1. Dziś rozpoczyna się nowy rok liturgiczny, na Mszy św. zostanie poświęcony opłatek na nasze stoły wigilijne. Będzie też istniała możliwość włączenia się w Dzieło pomocy Wigilijnej przez nabycie świeczek mała po 10 zł., a duża 15 zł.
  2. Dziś o godz.07.30 w Kołczygłowach i o godz.09.30 w Łubnie zapraszam na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym, aby: każdy kraj podjął konieczne działania, by zadbać o przyszłość dzieci, szczególnie tych, które cierpią.
  3. Od poniedziałku rozpoczynają się Msze święte roratnie, na które serdecznie zaparzamy z lampionami dzieci młodzież i jaki dorosłych. W Łubie roraty w tym tygodniu będą miały miejsce w wtorek, czwartek i piątek o godz. 17.00.
  4. We wtorek zapraszamy na spotkanie Miłość i Miłosierdzie Jezusa do salki JPII na godz.18.00.
  5. Chorych i osoby starsze odwiedzimy z Komunią świętą w piątek od godz. 08.00, a w Łubnie od godz. 08.40
  6. Spowiedź świętą z okazji pierwszego piątku miesiąca w Łubnie i w Kołczygłowach w piątek od godz. 16.15 do wieczornej Mszy św.
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez kałana w piątek o godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  8. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. i wspólną modlitwę różańcową w intencji dzieci przez rodziców. Oraz ustalenie tajemnic na następny rok modlitewny.
  9. Za tydzień kolekta inwestycyjna – budowlana. A przed kościołem zbiórka do puszek na wsparcie Kościoła na Wschodzie.
  10. Za tydzień zostaną poświęcone krzyżyki i medaliki dla dzieci przygotowujących się w swoich rodzinach do sakramentu pierwszego przyjęcia Eucharystii. Poświęcenie dla dzieci na Mszach świętych o godz. 11.45 w Kołczygłowach i w Łubnie o godz. 10.00. Spotkanie po Mszy świętej za rodzicami za tydzień.
  11. Za tydzień spotkanie organizacyjne dla osób udających się do Ziemi Świętej w dniu 08 grudnia po Mszy świętej o godz.16.00 w salce Jana Pawła II.
  12. W dniu 28 stycznia 2020 roku zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu pani Magdy Steczkowskiej od 08 grudnia będzie można nabyć cegiełki, jako bilet wstępu. W tym roku pragniemy wspierać hospicjum.
  13. Są do nabycia bombki na choinkę z naszym kościołem parafialnym i filialny. Zachęcam do nabycia. Jest to dobry prezent dla bliskich jak i wspaniała pamiątka dla każdego parafianina.
  14. Jest do nabycia przed kościołem „Pielgrzym” i „Mały Pielgrzym z dodatkiem dla dzieci”
  15. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Mirosława Myszka z Górek. Dobry Jezu, a nasz Panie.……