Ogłoszenia parafialne 02.02. 2020. A. D.

1. Dziś przypada Dzień Życia Konsekrowanego pamiętajmy w tym dniu o zakonach żeńskich i męskich, a w szczególny sposób pamiętajmy o siostrach zakonnych i kapłanach zakonnych wywodzących się z naszej parafii. Przed świątynią będzie istniała możliwość złożenia ofiary na wsparcie życia zakonnego. Bóg zapłać za okazane serce i życzliwość.
  2. Dziś na Mszach świętych zostaną poświęcone świece – gromnice, oraz na Mszy św., o godz.10.00 w Łubnie i o 11.45 w Kołczygłowach poświęcone zostaną świece do I Komunii świętej, a po Mszach spotkanie z księdzem.
  3. Dziś zapraszam o godz. 07.30 w Kołczygłowach a w Łubnie o godz.09.30 na różaniec w łączności z Ojcem Świętym:, aby głos braci migrantów, którzy wpadli w ręce przemytników, pozbawionych skrupułów, był usłyszany oraz wzięty pod uwagę.
  4. W poniedziałek zapraszam na spotkanie Franciszkanów Maryi o godz. 18.30 w salce JPII.
  5. W poniedziałek i wtorek na godz.17.00 po Mszy św. można przyjść zaliczać katechizm oraz na 18.30 w piątek zapraszam na spotkanie młodzieży przygotowującej się przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  6. We wtorek o godz.16.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów w salce JPII.
  7. We wtorek zapraszam na spotkanie wspólnotę Miłość i Miłosierdzie Jezusa na godz. 18.30.
  8. Chorych i osoby starsze odwiedzimy z Komunią świętą w piątek od godz. 08.00, a w Łubnie godz.08.30. Zachęcamy, aby zgłaszać nowych chorych do spowiedzi i Komunii świętej.
  9. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek spowiedź święta w Łubnie od godz. 15.00 do Mszy św. a w Kołczygłowach godz.16.00 do Mszy św.
  10. W piątek zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu o godz.18.30 prowadzoną przez kapłana.
  11. Za tydzień kolekta inwestycyjna na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  12. Na wsparcie parafii w Senegalu za grudzień i styczeń zebrano kwotę 1606, 44 zł.
  13. W dniu 17 lutego w naszej parafii będzie miała miejsce wizytacja biskupia, która ma miejsce, co 5 lat w każdej parafii naszej diecezji. W naszej wspólnocie będziemy gościć Księdza Pomocniczego Biskupa Arkadiusza Okroja. W tym dniu również zostanie udzielony sakrament bierzmowania.  Zachęcam już dziś, aby sobie zarezerwować czas na wspólne spotkanie modlitewne z księdzem biskupem.
  14. Ruszyły zapisy już na „Weekend dla Narzeczonych”, decyduje kolejność zgłoszeń, który odbędzie się w dniach 27-29 marzec.
  15. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Łukasz Stefan Radawiec stanu wolnego z Łubna i Adrianna Jażdżewska stanu wolnego z Łubna. Zapowiedź druga.
  16. Z naszej wspólnoty w tygodniu odszedł śp. Franciszek Grzonka. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 13.00. Dobry Jezu, a nasz Panie…
  17. Ogłoszenie świeckie: Bóg zapłać za włączenie się w akcję, “Misie Ratownisie”, która w dniu dzisiejszym się zakończy tj. 02.02.2020.