Ogłoszenia parafialne 02.08. 2020. A. D.

1. Dziś zapraszam na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym o godz. 07.30 w Kołczygłowach, a w Łubnie o godz., 09.30 za, wszystkie osoby, które pracują na morzu, oraz za ich rodziny.
  2. Dziś jest organizowany spływ kajakami w dniu 02 sierpnia tj. niedziela początek w Gałąźni, o godz.14.00. Trasa z Gałąźni Wielkiej do Konradowa czas ok. 3.5 godziny, a potem wspólne spędzany czas. Koszt 30 zł.
  3. W czwartek od godz. 08.00 w Łubnie od godz.08.30 ks. proboszcz, a ks. wikariusz w piątek od godz. 08.00 odwiedzimy chorych i osoby starsze z Najświętszym Sakramentem. Bardzo proszę o zgłaszanie w biurze parafialnym lub telefonicznie.
  4. W pierwszy piątek zapraszam do skorzystania ze spowiedzi świętej w Łubnie od godz. 15.30 do Mszy św., a w Kołczygłowach od godz. 16.00 wraz z Mszą świętą.
  5. W piątek zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy św., prowadzonej przez kapłana.
  6. Za tydzień kolekta inwestycyjno-budowlana, ofiary będą przeznaczane w najbliższych miesiącach na naprawę oświetlenia wokół kościoła parafialnego, które jak się okazało jest do gruntowej wymiany. Czekam, również na kolejne propozycje witraży do naszego kościoła parafialnego. Oczywiście mile są widziani darczyńcy, którzy zostaną umieszczeni na witrażach. Przygotowuję się również do odświeżenia parkingu przy kościele parafialnym. Bardzo ważna sprawą jest również walka z kornikiem w kościele w Łubnie jak i Kołczygłowach.  Bóg zapłać za składane ofiary na kościół.
  7. Jest najnowszy numer „Pielgrzym” i „w Rodzinie” do nabycia przed kościołem.
  8. Wraz z Wójtem zwracamy się do parafian i całej gminy, aby przestrzegać przepisów sanitarnych, które obowiązują na terenie całego kraju. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, o obowiązku noszenia maseczek w pomieszczeniach zamkniętych. Bardziej szczegółowe informacje znajdują się na stronie parafii i gminy jak również na FB.
  9. Z naszej wspólnoty w tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Feliksa Bogusza z Kołczygłów.. oraz śp. Tadeusza Pędziwiatr z Podgórza. Ceremonia pogrzebowa: Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Słupsku. Msza:03.08.3020r Wystawienie zwłok :Kaplica Stary Cmentarz godz.11.20 wyprowadzenie:godz.11.50. Dobry Jezu, a nasz Panie…