Ogłoszenia parafialne 03.11. 2019. A. D.

1. Dziś w niedzielę na godz. 07.30, a w Łubnie na godz. 09.30 zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym, aby na Bliskim Wschodzie zapanował duch dialogu, spotkania i pojednania.
  2. Bardzo serdecznie pragnę podziękować strażakom z Wierszyna za okazane wsparcie przy zbiórce do puszek przy naszym cmentarzu parafialnym. Fundusze te zostaną wykorzystane na opłaty za śmieci. Bóg zapłać.
  3. Zapraszam na spotkanie Franciszkanów Maryi w poniedziałek o godz. 18.30 w salce JPII. Serdecznie zapraszamy również osoby, które chciałyby się włączyć do tej wspólnoty.
  4. Zapraszam na spotkanie Miłość i Miłosierdzie we wtorek o godz. 18.30 w salce JPII.
  5. Zapraszam we wtorek do salki Jana Pawła II o godz. 16.00 na zbiórkę ministrantów.
  6. W dniach od 1-8 listopada możnego uzyskać odpust zupełny pod następującymi warunkami: uczestnictwo we Mszy świętej i przyjęcie Komunii świętej; modlitwa za zmarłych na cmentarzu oraz odmówienie modlitwy za Kościół święty i Papieża.
  7. Chorych i osoby starsze odwiedzimy z Najświętszym Sakramentem w piątek 07 listopada od godz. 08.00.
  8. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 18.30 w kościele parafialnym.
  9. Za tydzień kolekta inwestycyjno-budowlana na naszą parafię, a przed kościołem zbiórka do puszek na Kościół w Potrzebie, już po raz XI w tym roku wsparciem pragniemy ogarnąć Sudan Południowy, gdzie 7 mln ludzi głoduje, a 3, 5 mln nie dachu nad głową. Bóg zapłać za wsparcie.
  10. Za tydzień poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do pierwszego spotkania z Chrystusem w Eucharystii, po Mszy św. w Łubnie a w Kołczygłowach po 11.45 spotkanie z rodzicami w kościele. Serdecznie zapraszamy.
  11. Jest organizowana pielgrzymka do Ziemi Świętej w 16-23 styczeń 2020 r., osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do biura parafialnego, po bliższe informacje i dokonywać zapisu.
  12. Jest najnowszy numer „Pielgrzym” cenie 3.30 zł., oraz „Mały Pielgrzym” są również do nabycia kalendarze ścienne z naszej diecezji. Oraz modlitewnik za zmarłych.
  13. Na wsparcie misjonarzy z Senegalu w październiku do puszki została zebrana kwota 1055.90 zł. Bóg zapłać za okazane wsparcie.
  14. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiarowane kwiaty do naszych świątyń. Bóg zapłać.
  15. Proszę o zainteresowanie się długością terminu opłat związanych z grobem. Groby mogą zostać po 20 latach zlikwidowane, gdy nie zostaną dokonane ich przedłużenia. Wszelkie informacje są dostępne w biurze parafialnym. Jeżeli dany grób ma przez rodzinę ma zostać zlikwidowany to również i taką też informacje należy przekazać w biurze parafialnym, aby uniknąć wszelkiego rodzaju nieporozumień.
  16. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Henryka Dawidowskiego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 14.30. Dobry Jezu, a nasz Panie…