Ogłoszenia parafialne 05.07. 2020. A. D.

1. Dziś zapraszamy na wspólny różaniec święty wraz z Ojcem Świętym o godz. 07.30 w Kołczygłowach, a w Łubnie o, godz.09.30, aby: dzisiejszym rodzicom towarzyszyły: miłość, szacunek oraz dobra rada
  2. W środę po Mszy św. przypominany, że jest odprawiana Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek przypada dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w łączności z wieczorną Mszą świętą.
  4. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Adam Cezary Popiel z parafii w Kobylnicy i Marta Ewa Aranowska z parafii Kołczygłowy.  Zapowiedź pierwsza. Adrian Kaczorowski z parafii Kołczygłowy i Małgorzata Katarzyna Wilk z parafii w Suchorzu Zapowiedź pierwsza.
  5. Na wsparcie parafii w Senegalu przez okres ostatnich miesięcy zebrano kwotę 2194zł.
  6. Za tydzień kolekta na inwestycje w naszej parafii. Składam już dziś Bóg zapłać za składane ofiary.
  7. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Sebastiana Stanisławskiego. Dobry Jezu, a nasz Panie…