Ogłoszenia parafialne 06.10. 2019. A. D.

 1. Dziś zapraszam na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym, aby: tchnienie Ducha Świętego wzbudziło nową wiosnę misyjną w Kościele. W Kołczygłowach o godz. 07.30, a w Łubnie o godz. 09.30. Po Mszy świętej nastąpi wymiana tajemnicami.
 2. Dziś o godz. 18.00 w naszym kościele parafialnym odbędzie się koncert patriotyczny Macieja Miecznikowskiego „Wyśpiewać 100 lecie Niepodległej” Wstęp na koncert jest darmowy. Dzięki Fundacji LOTOS.
 3. W poniedziałek zapraszam na spotkanie Franciszkanów Maryi w salce w o godz. 18.30.
 4. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe i tak dla dzieci o godz.15.30 dwa razy w tygodniu we wtorek i czwartek, a dla dorosłych i młodzieży po wieczornej Mszy, św., zatem o godz. 17.30.
 5. Zapraszam we wtorek do salki Jana Pawła II o godz. 16.00 na zbiórkę ministrantów oraz kandydatów do tej zaszczytnej funkcji w Kościele.
 6. Zapowiedzi przedmałżeńskie: •Łukasz Klafka stanu wolnego i Marlena Ganttner stanu wolnego. Zapowiedź druga.
 7. Za tydzień spotkanie dla rodzin, w których domach trwają przygotowania do spotkania się z Jezusem w sakramencie Komunii świętej w Łubnie po Mszy św., a Kołczygłowach po Mszy św. o 11.45. Mszach św. nastąpi poświęcenie różańców.
 8. Za tydzień kolekta inwestycyjno-budowlana zwiane z naszą wspólnotą.
 9. Za tydzień w całej Polsce już kolejny raz XIX będziemy obchodzić Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie chodźmy”, a przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na wsparcie stypendystów.
 10. Bardzo serdecznie pragnę podziękować za wspaniały odzew przy zbiórce elektro-śmieci. Uzyskane fundusze zostaną przeznaczone na zakup Inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce. Bóg zapłać.
 11. Na wsparcie misjonarzy w Senegalu w tym miesiącu zebrano 576, zł. Bóg zapłać.
 12. Jest organizowana pielgrzymka do Ziemi Świętej w 16-23 styczeń 2020 r., osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do biura parafialnego, po bliższe informacje i dokonywać zapisu.
 13. Jest najnowszy numer „Pielgrzym” w cenie 3.30 oraz „w Rodzinie” cenie 1.50 zł.
 14. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiarowane kwiaty do naszych świątyń. Bóg zapłać.
 15. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Władysława Begiedzę i śp. Kazimierza Paczyńskiego z Górek. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Możliwość komentowania została wyłączona.