Ogłoszenia parafialne 08.03. 2020. A. D.

1. Trwamy od Środy Popielcowej w czasie pokuty i nawrócenia oraz okazywaniu sobie większej życzliwości poprzez jałmużnę postną. Odpowiadając na prośbę księdza Biskupa Ryszarda Kasynę zaraz po ogłoszeniach parafialnych przed błogosławieństwem będziemy się modlić śpiewając suplikacje o nowe i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Oraz zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 15.30 w niedzielę i każdy piątek do uczestnictwa w Drogach Krzyżowych w Kołczygłowach o godz.17.30, a w Łubnie o godz.16.30 w łączności z Mszą św. Uczestnictwo w tych nabożeństwach jest połączone z odpustem zupełnym.
  2. Dziś w naszym kościele gościmy ks. Antoniego Zielińskiego, który wygłosi Słowo Boże, za które składam serdeczne podziękowanie. Zapraszamy na spotkanie z księdzem Antonim w salce JPII o godz. 14.30.
  3. Dziś kolekta inwestycyjna, a przed kościołem puszka na misje święte.
  4. We wtorek zapraszam na spotkanie ministrantów i kandydatów do salki JPII o godz. 16.00.
  5. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Patryk Paweł Ciemiński stanu wolnego i Natalia Monika Frymark z parafii Kołczygłowy. Zapowiedź druga. Arkadiusz Jan Podolski stanu wolnego i Adrianna Renata Jankowska stanu wolnego z Kołczygłów. Zapowiedź pierwsza. Mateusz Jacek Dworak stanu wolnego i Kinga Patrycja Pięta z parafii Kołczygłowy. Zapowiedź pierwsza.
  6. Za tydzień pragniemy wspierać Seminarium Duchowne w Pelplinie modlitwą – jak i przez wsparcie materialne przed kościołem, za każdy gest wsparcia składamy serdeczne podziękowania. Bóg zapłać.
  7. Ruszyły zapisy już na „Weekend dla Narzeczonych”, decyduje kolejność zgłoszeń, który odbędzie się w dniach 27-29 marzec.
  8. Ekstremalna Droga Krzyżowa będzie miła miejsce na terenie naszej parafii w dniu 3 kwietnia zapisy i więcej informacji znajduje się na stronie EDK. Zapraszamy wszystkich chętnych. Zapisy tylko przez stronę EDK – Kołczygłowy.
  9. Jak każdego roku taki i w tym, w Niedzielę Palmową jest organizowany wyjazd dla młodzieży na Światowe Dni Młodzieży w Kościerzynie. Osoby zainteresowane z klas 7 i starszych do 20 roku życia proszę o zgłaszanie się w biurze parafialnym. Przewidywalny koszt wyjazdu to 10 zł.
  10. W tym tygodniu wyjątkowo biuro parafialne będzie czynne od dopiero od czwartku.
  11. Składamy wszystkim kobietą najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet, jak wszystkim, którzy w dniu dzisiejszym i w nadchodzącym tygodniu obchodzą swoje imieniny czy urodziny. Niech Pan Bóg błogosławi.