Ogłoszenia parafialne 08.09. 2019. A. D.

1. Dziś podczas każdej Mszy św. zostaną poświęcone ziarno siewne i nasiona.
  2. Dziś kolekta inwestycyjno – budowlana w naszej parafii. Bóg zapłać za wsparcie i pomoc.
  3. Dziś zapraszamy rodziców jak i dzieci, w których domach rozpoczną się przygotowania do sakramentu Eucharystii w Łubnie o godz. 10.00 w Kołczygłowach o godz. 11.45. Tego dnia nastąpi zapisanie dziecka.
  4. Dziś o godz. 16.00 zapraszamy młodzież z klas 7 i 8 oraz osoby starsze, które jeszcze nie otrzymały sakramentu bierzmowania na spotkanie. Bardzo proszę o przybycie przynajmniej jednego z rodziców lub opiekunów.
  5. Dziś ulicami naszych miejscowości przejedzie wyścig kolarski i będzie można kibicować kolarzom. Zachęcam do kibicowania.
  6. W poniedziałek zapraszam na spotkanie Franciszkanów Maryi w salce Jana Pawła II o godz. 18.30.
  7. W piątek dnia 13 września w przeddzień święta podwyższenia Krzyża zapraszam do wspólnej modlitwy w łączności „Polska pod krzyżem” o godz. 19.00. W programie modlitewnym m.in. poświęcenie kapliczki z Chrystusem frasobliwym, droga krzyżowa z pochodniami. Modlitwa będzie prowadzona przez Franciszkanów Maryi. Proszę, aby każdy uczestnik przyniósł krzyż, może to być ten, który wisi na ścianie naszych domów. Zapraszamy całe rodziny.
  8. W sobotę Mszą świętą o godz. 14.30 rozpoczną się tegoroczne Dożynki. Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów.
  9. Jest organizowany wyjazd do Kruszyna pod Włocławkiem na wydarzenie „Polska pod krzyżem”. Wyjazd w sobotę 14 września o godz. 05.00 sprzed salki JPII. Powrót ok.23.30. koszt 80 zł. Zapisy u ks. proboszcza.
  10. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” w cenie 3.30 zł. oraz Mały Pielgrzym” w cenie 2.50 zł.
  11. Za tydzień będziemy mogli złożyć ofiarę na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie. Bóg zapłać za okazane wsparcie.
  12. Z naszej wspólnoty w tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zdzisławę Grzonka. Dobry Jezu…
  13. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiarowane kwiaty do naszych świątyń. Bóg zapłać.