Ogłoszenia parafialne 08.12. 2019. A. D.

1. Dziś kolekta inwestycyjna – budowlana. A przed kościołem zbiórka do puszek na wsparcie Kościoła na Wschodzie. Bóg zapłać za gesty wsparcia.
  2. Dziś zostaną poświęcone krzyżyki i medaliki dla dzieci przygotowujących się w swoich rodzinach do sakramentu pierwszego przyjęcia Eucharystii. Poświęcenie dla dzieci na Mszach świętych o godz. 11.45 w Kołczygłowach i w Łubnie o godz. 10.00. Spotkanie po Mszy świętej z rodzicami.
  3. Dziś spotkanie organizacyjne dla osób udających się do Ziemi Świętej w dniu 08 grudnia po Mszy świętej o godz.16.00 w salce Jana Pawła II.
  4. Istnieje możliwość włączenia się w Dzieło pomocy Wigilijnej przez nabycie świeczek mała po 10 zł., a duża 15 zł.
  5. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na Msze święte roratnie, wraz z lampionami. W Łubie roraty w tym tygodniu będą miały miejsce w poniedziałek wtorek, i piątek o godz. 17.00.
  6. W poniedziałek zapraszamy na spotkanie Rycerzy Kolumba na godz. 18.30 oraz Franciszkanów Maryi do salki JPII na godz.19.30.
  7. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.45 zapraszam na krótkie spotkanie z rodzicami ministrantów i kandydatów na ministrantów w salce JPII.
  8. W dniu 28 stycznia 2020 roku zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu pani Magdy Steczkowskiej od 08 grudnia będzie można nabyć cegiełki, jako bilet wstępu. W tym roku pragniemy wspierać hospicjum.
  9. Są do nabycia bombki na choinkę z naszym kościołem parafialnym i filialny. Zachęcam do nabycia. Jest to dobry prezent dla bliskich jak i wspaniała pamiątka dla każdego parafianina.
  10. Jest do nabycia przed kościołem „w Rodzinie”
  11. Wójt Gminy Kołczygłów serdecznie zaprasza na spotkanie opłatkowe w dniu 11 grudnia (środa) na godz. 16.00 po Mszy święte w Łubnie, a w czwartek o godz.16.00 spotkanie opłatkowe w Kołczygłowach w Gminnym Ośrodku Kultury w Kołczygłowach.