Ogłoszenia parafialne 09.02. 2020. A. D.

1. W dniu 17 lutego w naszej parafii będzie miała miejsce wizytacja biskupia, która ma miejsce, co 5 lat w każdej parafii naszej diecezji. W naszej wspólnocie będziemy gościć Księdza Biskupa Arkadiusza Okroja. W tym dniu również zostanie udzielony sakrament bierzmowania.  Zachęcam już dziś, aby sobie zarezerwować czas na wspólne spotkanie modlitewne z księdzem biskupem na Mszy świętej o godz.17.00. Szczegółowy program zostanie podany za tydzień.
  2. Dziś kolekta inwestycyjna na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. W poniedziałek zapraszam na spotkanie Franciszkanów Maryi o godz. 18.30 w salce JPII.
  4. Od poniedziałku każdego dnia zapraszam młodzież na spotkania bezpośredniego przygotowania do sakramentu bierzmowania na godz.17.00.
  5. We wtorek o godz.16.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów w salce JPII. Związana z przybiciem do naszej parafii księdza Biskupa.
  6. Ruszyły zapisy już na „Weekend dla Narzeczonych”, decyduje kolejność zgłoszeń, który odbędzie się w dniach 27-29 marzec.
  7. Za tydzień kolekta zostanie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie. Bóg zapłać za okazane wsparcie naszej uczelni.
  8. Za tydzień zapraszamy na Mszę św. o godz.10.00 w Łubnie, a w Kołczygłowach o godz. 11.45, podczas których zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Jest to związane z obchodzonym w tym tygodniu Dnia Chorego – 11 luty. Bardzo proszę o udzielenie pomocy naszym bliskim, którzy sami nie mogą dotrzeć do świątyni, aby mogli skorzystać z sakramentów świętych.