Ogłoszenia parafialne 09.08. 2020. A. D.

1. Dziś kolekta inwestycyjno-budowlana, ofiary będą przeznaczane w najbliższych miesiącach na naprawę oświetlenia wokół kościoła parafialnego, które jak się okazało jest do gruntowej wymiany.
  2. W poniedziałek przypada uroczystość Św. Wawrzyńca patrona naszej diecezji jak również święty jest patronem diakonów, prośmy przez jego wstawiennictwo za diakonów przygotowujących się do kapłaństwa w tym za naszego diakona Oskara Prybę.
  3. W czwartek 13 sierpnia zapraszam na nabożeństwo fatimskie o godz. 20.00 proszę o przyniesienie ze sobą świec potrzebnych do procesji wokół kościoła.
  4. W sobotę przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Msze św. w tym dniu jak w niedzielę. Tego dnia błogosławieństwo kłosów zbóż, ziół i kwiatów.
  5. W dniach 14, 15, 16 sierpnia 2020 r. obok Gminnego Ośrodka Kultury parafia Chrystusa Króla w Kołczygłowach  wraz z gminą Kołczygłowy zapraszam na Kino pod chmurką każdego dnia o godzinie 20.20. Wstęp wolny.  Prosimy, aby jednak zadbać o przepisy sanitarne jakie obowiązują na terenie naszej gminy jak i parafii. W piątek zostanie wyemitowany film „Bezcenny Dar”, w sobotę „Siła modlitwy”, a w niedzielę „Wychodne mamusiek” i ok.21.45 „Cudowny chłopak”. Bardzo proszę, aby przyjść na seans filmowy z około 30 minutowym wyprzedzeniem, aby podać dane osobowe i zająć miejsce. Zajmować się tym będą Rycerze Kolumba z naszej parafii. Można mieć swoje krzesełko. Więcej informacji o filmach na stronie parafii Chrystusa Króla i na FB.
  6. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” i  do nabycia przed kościołem.
  7. W dniach 29-30 sierpnia będziemy gościli na Mszach świętych księdza Marka Walkusza, który pracuje w Senegalu i którego wspieramy modlitewnie i finansowo.
  8. Wraz z Wójtem zwracamy się do parafian i całej gminy, aby przestrzegać przepisów sanitarnych, które obowiązują na terenie całego kraju. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, o obowiązku noszenia maseczek w pomieszczeniach zamkniętych.
  9. Z naszej wspólnoty odszedł śp. Lesława Knopik z Kołczygłówek pogrzeb we wtorek o godz.10.00. Dobry Jezu, a nasz Panie…