Ogłoszenia parafialne 10.05. 2020. A. D.

  1. W dniu dzisiejszym transmisje Mszy świętych przez FB tylko o godz. 11.45.
  2. „W myśl przepisu prawa kanonicznego (kan. 1043) podaje się do wiadomości, że nasz parafianin, alumn Oskar Pryba ma otrzymać święcenia diakonatu. Gdyby ktoś wiedział o przyczynach sprzeciwiających się udzieleniu kandydatowi święceń, zobowiązany jest w sumieniu powiadomić o tym miejscowego duszpasterza. Wiernych zachęca się do modlitwy za mających otrzymać święcenia, a także o liczne i dobre powołania kapłańskie.”
  3. W miesiącu maju ze względu na zaistniałą sytuację nabożeństwa majowe proszę łączyć wraz z wieczornym różańcem w intencji ustania epidemii, o godz. 20.30, a w kościele parafialnym nabożeństwa po Mszy św. o godz. 17.00. W tym tygodniu przypada 13 maja i tym samym rozpoczną się comiesięczne nabożeństwa fatimskie. Będą one łączone z modlitwą o godz. 20.30 i transmitowane przez FB. Zachęcam do uczestnictwa.
  4. Pragnę podziękować tym parafianom, którzy dostrzegają również wsparcie materialne parafii poprzez składane ofiary na konto parafialne. Tym samym zachęcam do tej inicjatywy. Bóg zapłać. Numer konta jest na stronie internetowej parafii. Konto bankowe: 46 9321 0001 0033 5304 2000 0010
  5. Przypominany, że istnieje możliwość zamawiania Mszy świętych przez telefon oraz przez Internet, są, wolne intencje w tym tygodniu jak i w następnych.
  6. W naszym kościele na nabożeństwach może być 20 osób, w Kołczygłowach, a w Łubnie 12 osób. Zostaje również zwiększona ilość Mszy św. i tak: równocześnie o godz.08.00 i 10.00 w Łubnie i Kołczygłowach, oraz o godz. 11.45 i 16.00
  7. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Andrzej Marek Ginter stanu wolnego z parafii Borzyszkowy i Agnieszka Małgorzata Kop-Ostrowska. Zapowiedź druga.

Adrian Podolski stanu wolnego z parafii Suchorze i Kinga Kaczorowska stanu wolnego z parafii Kołczygłowy. Zapowiedź druga.

Grzegorz Sierocki stanu wolnego z parafii w Świerznie i Aleksandra  Natalia Wirkus stanu wolnego z parafii Kołczygłowy. Zapowiedź pierwsza.

Bukowiński Sylwester Stanisław stanu wolnego z parafii w Kołczygłowach i Dorota Angelika Szymkowiak stanu wolnego. Zapowiedź pierwsza.

Możliwość komentowania została wyłączona.