Ogłoszenia parafialne 10.11. 2019. A. D.

1. Dziś kolekta inwestycyjno-budowlana na naszą parafię, a przed kościołem zbiórka do puszek na Kościół w Potrzebie, już po raz XI w tym roku wsparciem pragniemy ogarnąć Sudan Południowy, gdzie 7 mln ludzi głoduje, a 3, 5 mln nie dachu nad głową. Bóg zapłać za wsparcie.
  2. Dziś poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do pierwszego spotkania z Chrystusem w Eucharystii, po Mszy św. w Łubnie a w Kołczygłowach po 11.45 spotkanie z rodzicami w kościele. Serdecznie zapraszamy.
  3. W poniedziałek zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszą Ojczyznę, wynika to z IV przykazania.
  4. W piątek po Mszy świętej odbędzie się spotkanie dla Rycerzy Kolumba z naszej parafii, oraz dla mężczyzn, którzy chcieliby się włączyć w tą wspólnotę. Spotkanie odbędzie na plebanii.
  5. W Bytowie w kinie w dniach od 15- 18 listopada możnego pójść na film „Nieplanowane”. Nieplanowane” to historia Abby Johnson, jednej z najmłodszych dyrektorek kliniki aborcyjnej w USA. Po dziesięciu latach pracy, w wyniku braków personelu medycznego, została ona poproszona o pomoc i asystowanie przy aborcji. To wydarzenie sprawiło, że diametralnie zmieniła poglądy na tę kwestię. Dzieło opowiadające historię, Abby Johnson i odsłaniające kulisy przemysłu aborcyjnego wstrząsnęło Ameryką. Szczegóły godzin znajdują się w informacji w kinie i w naszej tablicy z ogłoszeniami przy kościele.
  6. Za tydzień pragniemy pamiętać w naszych modlitwach o naszym Wyższym Seminarium Duchownym w Pelplinie, a przed kościołem będzie możliwość wsparcia materialnego. Bóg zapłać za każdy gest wsparcia.
  7. Jest organizowana pielgrzymka do Ziemi Świętej w 16-23 styczeń 2020 r., osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do biura parafialnego, po bliższe informacje i dokonywać zapisu.
  8. Proszę o zainteresowanie się długością terminu opłat związanych z grobem. Groby mogą zostać po 20 latach zlikwidowane, gdy nie zostaną dokonane ich przedłużenia. Wszelkie informacje są dostępne w biurze parafialnym. Jeżeli dany grób ma przez rodzinę ma zostać zlikwidowany to również i taką też informacje należy przekazać w biurze parafialnym, aby uniknąć wszelkiego rodzaju nieporozumień.
  9. Ogłoszenie świeckie: Sołtysi zapraszają na wspólną zabawę miłośników muzyki z lat 70-tych, która odbędzie się w dniu 30.11.2019. Szczegóły u Pani: Wandy i Iwony.