01.11. 2020

1. Zgodnie z nowymi wytycznymi co ilości osób w kościele: w Kołczygłowach 43 osoby, a w Łubnie 29 osób.
  2. Od dnia 31 października do 2 listopada nasze cmentarze zostały zamknięte, ale My jako ludzie wierzący w pierwszej kolejności skupiamy się na modlitwie za naszych bliskich i członków naszych rodzin. Zatem pamiętajmy jeszcze z większym zaangażowaniem modlitewnym w ich intencjach. W pierwszej kolejności Msza św. poprzedzona spowiedzią i przyjęciem Komunii Świętej, w intencji zmarłych.
  3. Wracamy do Mszy św. przez FB o godz.11.45. Zgodnie z zaleceniami transmisja Mszy św. będzie usuwana najpóźniej do 30 minut po zakończeniu transmisji.  I jest to spowodowane tym aby brać rzeczywisty udział w niedzielnej Eucharystii, a nie na odtwarzaniu przekazu. Każdy kto chce złożyć ofiarę na kościół parafialny może to uczynić na konto parafii, które jest podane na stronie parafii. Bóg zapłać za zrozumienie i wsparcie.
  4. Zgodnie z tym co mówi papież Franciszek czas odpustu zupełnego w tym roku za zamarłych można uzyskać przez cały listopad, ale jest to tylko 8 dni. Ze względów sanitarnych w tym roku nie odbędzie się procesja na cmentarz, w zamian za to proponujemy za różaniec o godz. 18.00 w kościele parafialnym.
  5. Modlitwa akcji „Różaniec do Granic Nieba” w naszej parafii będzie miała miejsce w dniach od 01-08 listopada w łączności z wieczorną Mszą świętą.
  6. Jest nowy numer „w Rodzinie”. „Pielgrzym”
  7. Istnieje możliwość dokonywania rezerwacji Mszy świętych na rok 2021. Tym samym pragniemy przypomnieć, że wyłącznie w burze parafialnym dokonuje się pryzmowanie i zapisywanie intencji mszalnych. Można również dokonywać rezerwacji przez telefon.
  8. Zostały wyłożone krateczki do wypominek jednorazowych i na Msze św. zborowe. Znajdują się na oknach przy wyjściu głównym. Będą one zbierane w tym roku do rozpoczęcia naszych rekolekcji parafialnych i w tym czasie będziemy modlili się za naszych bliskich zmarłych. Karteczki proszę przynosić od 1 listopada. Bóg zapłać za złożone z tej okazji ofiary.
  9. Przypominamy, że groby, które nie mają przedłużenia na kolejne 20 lat mogą zostać przeznaczone na grób dla innej osoby. Tym samym pragnę przypomnieć o dokonywaniu opłat. Nie będzie również żadnych list wywieszanych na tablicach informacyjnych.

. A. D.