07.08. 2022. A.D.

1. Uwaga następują zmiany godzin Mszy św. w czasie wakacji i tak będą Msze św. o godz. 08.00; 11.45; i 19.00 w Kołczygłowach i 10.00 w Łubnie.
  2. Wyjazd pielgrzymki do Matki Bożej  w Gietrzwałdzie w dniu 07 sierpnia o godz. 06.00. Zbiórka przy salce Jana Pawła II.
  3. W miniony wtorek po Mszy św. wieczornej odbyło się spotkanie z O. Markiem Walkuszem pracującym w na misjach w Afryce. I tego dnia została przekazana forma wsparcia materialnego dla pracy na misji w kwocie 4 tyś złotych. Kwota ta była zebrana prze ostatnie miesiące. Bóg zapłać za wsparcie pracy misyjnej.
  4. W dniu wczorajszym odbyła się ceremonia włączenia kolejnych mężczyzn z naszej parafii do grona Rycerzy Kolumba, przystąpiło 6 osób. Vivat Jezus.
  5. W środę zapraszam po wieczornej Mszy św. na Nowennę do Matki Boże Nieustającej Pomocy.
  6. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” i „w Rodzinie”.
  7. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Łukasz Mucha stanu wolnego i Angelika Magda Krupa stanu wolnego. Zapowiedź druga.
  8. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 19.00 proszę zabrać ze sobą świece.
  9. Za tydzień kolekta przeznaczona na sprawy remontowo-budowlane i na witraże. Bóg zapłać za wpłaty indywidulane w biurze parafialnym, oraz na konto. Jeżeli ktoś chce być fundatorem konkretnego witraża to istnieje taka możliwość.
  10. Za tydzień w poniedziałek w dniu 15 sierpnia Msze św. jak w niedzielę i na Mszach św. odbędzie się poświęcenie kłosów zbóż, ziół i kwiatów.
  11. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi