14.08. 2022. A.D.

1. Uwaga następują zmiany godzin Mszy św. w czasie wakacji i tak będą Msze św. o godz. 08.00; 11.45; i 19.00 w Kołczygłowach i 10.00 w Łubnie.
  2. Dziś kolekta przeznaczona na sprawy remontowo-budowlane i na witraże. Bóg zapłać za wpłaty indywidulane w biurze parafialnym, oraz na konto. Jeżeli ktoś chce być fundatorem konkretnego witraża to istnieje taka możliwość.
  3. W poniedziałek w dniu 15 sierpnia Msze św. jak w niedzielę i na Mszach św. odbędzie się poświęcenie kłosów zbóż, ziół i kwiatów.
  4. W środę zapraszam po wieczornej Mszy św. na Nowennę do Matki Boże Nieustającej Pomocy.
  5. W dniach od 05-09 września w Bytowie w parafii św. Katarzynie odbędą się Spotkania dla Narzeczonych w godz. 18.00-21.00, a w Kołczygłowach w dniach 23-25 wrzesień Weekend dla Narzeczonych. Trwa czas zapisów, w razie pytań wszelkie informacje znajdują się na stronie parafii.
  6. W dniu 03 września zapraszamy na Mszę św. – dożynkową jako podziękowanie za tegoroczne zbiory. Szczegóły za tydzień.
  7. W dniu 04 września zapraszamy do kościoła na koncert muzyki organowej, w dniu 11 września zapraszamy na Marsz dla Życia i Rodziny oraz na festyn rodzinny i koncerty. Szczegóły za tydzień na plakatach.
  8. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” i „w Rodzinie”.
  9. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi