22.08. 2022. A.D.

1. Uwaga za tydzień powracamy do Mszy św. jak w całym roku czyli: o godz. 08.00; 10.00 i 11.45; i 16.00 w Kołczygłowach i 10.00 w Łubnie.
  2. Kolekta przeznaczona na sprawy remontowo-budowlane i na witraże przed tygodniem wyniosła 3222,00 zł. Bóg zapłać za wpłaty indywidulane w biurze parafialnym, oraz na konto. Jeżeli ktoś chce być fundatorem konkretnego witraża to istnieje taka możliwość. W najbliższy piątek zostanie wstawiony kolejny witraż.
  3. W środę zapraszam po wieczornej Mszy św. na Nowennę do Matki Boże Nieustającej Pomocy.
  4. W dniach od 05-09 września w Bytowie w parafii św. Katarzynie odbędą się Spotkania dla Narzeczonych w godz. 18.00-21.00, a w Kołczygłowach w dniach 23-25 wrzesień Weekend dla Narzeczonych. Trwa czas zapisów, w razie pytań wszelkie informacje znajdują się na stronie parafii.
  5. W piątek o godz. 18.30 zapraszamy na spotkanie Rycerzy Kolumba w salce Jana Pawła II. Jest to spotkanie formacyjne.
  6. W dniu 03 września zapraszamy na Mszę św. – dożynkową jako podziękowanie za tegoroczne zbiory. Msza św. – Dożynkowa będzie o godz. 15.00. Jako Msza św. polowa przy Gminnym Ośrodku Kultury.
  7. W dniu 04 września zapraszamy do kościoła na koncert muzyki organowej, w dniu 11 września zapraszamy na Marsz dla Życia i Rodziny oraz na festyn rodzinny i koncerty. Zachęcam osoby, które chciałyby się włączyć przez pomoc czy to finansową czy osobistą do przygotowanie Marszu i Festynu.
  8. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” i „w Rodzinie”.
  9. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi