28.08. 2022. A.D.

1. Uwaga powracamy do Mszy św. jak w całym roku czyli: o godz. 08.00; 10.00 i 11.45; i 16.00 w Kołczygłowach i 10.00 w Łubnie.
  2. Odwiedziny chorych i osoby starsze z Najświętszym Sakramentem ks. proboszcz odwiedzi w środę od godz. 08.00, a ks. wikariusz w piątek od godz. 08.00.
  3. W związku rozpoczynającym się rokiem szkolnym i nowym miesiącem zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi świętej w środę od godz. 16.00 w Kołczygłowach jak i w Łubnie. W Łubnie po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez księdza. Bardzo prosimy o dopilnowanie dzieci jak i młodzieży o spowiedzi świętej.
  4. W czwartek o godz. 08.00 w Kołczygłowach jak i w Łubnie zapraszamy na Mszę świętą rozpoczynającą nowy rok szkolny. W niedzielę zostaną poświęcane przybory szkolne na Mszy św. o godz. 10.00 w dwóch kościołach.
  5. W piątek zapraszamy na Mszę w pierwszy piątek miesiąca, a po niej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, prowadzoną przez księdza, a później adoracja trwać będzie przez całą noc do godz. 07.30 – różaniec i Msza św. o godz. 08.00. W ramach przypomnienia, że spowiedź może być kilka dni szybciej, ale aby mieć udział w pierwszych piątkach miesiąca trzeba być w tym dniu u Komunii św.
  6. W najbliższą sobotę o godz. 15.00 zapraszamy na Msze św. – dożynkową, która będzie sprawowana jako Msza św. polowa przy Gminnym Ośrodku Kultury. Szczegółowy plan znajduje się na plakatach okolicznościowych.
  7. W niedzielę o godz. 07.30 w Kołczygłowach i o 09.30 w Łubnie zapraszamy na modlitwę różańcową wraz z Ojcem Świętym, aby łaska pokoju i pojednania zapanowała w Ukrainie i  Europie.
  8. Za tydzień po Mszy św. o 16.00 odbędzie się koncert organowy i wokalny w ramach XXIV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej wystąpi Pani Ewelina Głowińśka – sopran i Gedymin Grubba – organy. Serdecznie zapraszamy.
  9. W czasie przed wakacyjnym jak i w czasie wakacji zostały dokonane następujące inwestycje dziękuje za okazaną życzliwość firmie Karo za wyminę na nowe i naprawienie tych których można było naprawić, a mianowicie, miejsc związanych z przechowywaniem narzędzi i konewek do porządkowania grobów na naszym cmentarzu parafialnym. Dziękuję panu Janowi Kuklińskiemu za naprawienie koszy metalowych, które przeszły gruntowny remont, w których znajdują się kwiaty przy kościele. Dziękuję za wszystkie parce porządkowe przy kościele, które były w tym czasie wykonane. W ostatnim czasie został naprawiony elektroniczny organista w Kołczygłowach jak i w Łubnie koszt naprawy to kwota 2 900 zł.  W piątek został wstawiony kolejny witraż. Słowa wdzięczność kieruję za przynoszone kwiaty do kościoła w Kołczygłowach jak i w Łubnie. Bóg zapłać. Za wszelkie dobro raz jeszcze Dziękuję.
  10. W dniach od 05-09 września w Bytowie w parafii św. Katarzynie odbędą się Spotkania dla Narzeczonych w godz. 18.00-21.00, a w Kołczygłowach w dniach 23-25 wrzesień Weekend dla Narzeczonych. Trwa czas zapisów, w razie pytań wszelkie informacje znajdują się na stronie parafii.
  11. W dniu 11 września zapraszamy na Marsz dla Życia i Rodziny oraz na festyn rodzinny i koncerty. Zachęcam osoby, które chciałyby się włączyć przez pomoc czy to finansową czy osobistą do przygotowanie Marszu i Festynu. Więcej informacji na plakatach i za tydzień.
  12. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” i „w Rodzinie”.
  13. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.