Ogłoszenia parafialne

04.09. 2022. A.D.

 1. Uwaga powracamy do Mszy św. jak w całym roku czyli: o godz. 08.00; 10.00 i 11.45; i 16.00 w Kołczygłowach i 10.00 w Łubnie.
 2. W dzisiejszą niedzielę zostaną poświęcane przybory szkolne na Mszy św. o godz. 10.00 w dwóch kościołach.
 3. Dziś niedzielę o godz. 07.30 w Kołczygłowach i o 09.30 w Łubnie zapraszamy na modlitwę różańcową wraz z Ojcem Świętym, aby łaska pokoju i pojednania zapanowała na Ukrainie i w  Europie. 
 4. Dziś po Mszy św. o 16.00 odbędzie się koncert organowy i wokalny w ramach XXIV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej wystąpi Pani Ewelina Głowińska – sopran i Gedymin Grubba – organy. Serdecznie zapraszamy.
 5. We wtorek po Mszy św. o godz.18.00 zapraszamy do salki JPII na spotkanie osoby, które chcą się włączyć w przygotowanie Marszu dla Życia i Rodziny.
 6. Za tydzień kolekta inwestycyjna na witraże i na sprawy bieżące.
 7. Za tydzień spotkanie organizacyjne i zapisanie dzieci do bezpośredniego przygotowanie do dwóch sakramentów świętych na Mszy św. o godz. 10.00, a spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania jak i ich rodzicami zapraszam na spotkanie o godz. 11.45 w Kołczygłowach.
 8. W dniu 11 września zapraszamy na Marsz dla Życia i Rodziny oraz na festyn rodzinny i koncerty. Zachęcam osoby, które chciałyby się włączyć przez pomoc czy to finansową czy osobistą do przygotowanie Marszu i Festynu. Więcej informacji na plakatach i za tydzień.
 9. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” i „w Rodzinie”.
 10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Kornelia Kowalik z Kołczygłów. Dobry Jezu, a nasz Panie
 11. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi

Możliwość komentowania została wyłączona.