11.09. 2022. A.D.

1. Uwaga powracamy do Mszy św. jak w całym roku czyli: o godz. 08.00; 10.00 i 11.45; i 16.00 w Kołczygłowach i 10.00 w Łubnie.
  2. Dziś  kolekta inwestycyjna na witraże i na sprawy bieżące.
  3. Dziś spotkanie organizacyjne i zapisanie dzieci do bezpośredniego przygotowanie do dwóch sakramentów świętych na Mszy św. o godz. 10.00, a spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania jak i ich rodzicami zapraszam na spotkanie o godz. 11.45 w Kołczygłowach.
  4. W dniu 11 września zapraszamy na Mszę świętą i na Marsz dla Życia i Rodziny oraz na festyn rodzinny i koncerty. W programie są następujące punkty: Msza św. – oprawa muzyczna zespół Fatima z Borzyszków. Marsz dla Życia i Rodziny; festyn parafialny, a w nim m.in.: zwierzęta alpaki i lama, zjeżdżalnie dla dzieci, loteria szereg nagród; smalec z ogórkiem;  koncerty zespołów będzie mollowość usłyszeć piosenki Seweryna Krajewskiego.
  5. W poniedziałek po Mszy św. o godz.18.00 zapraszamy do salki JPII na spotkanie Franciszkanów Maryi i Domowników Boga.
  6. We wtorek zapraszamy na apel fatimski o godz. 19.00. Proszę o zabranie ze sobą świec. Modlitwę poprowadzi ks. wikariusz.
  7. W środę przypada święto Podwyższenia Krzyża świętego, w tym dniu o godz. 19.00 zapraszamy na adorację  Najświętszego Sakramentu i adorację Krzyża. Proszę przynieść krzyże i świece. Modlitwę poprowadzi ks. proboszcz.
  8. Za tydzień będziemy wspierać modlitewnie jak i ofiarą materialną na nasze Wyższe Seminarium w Pelplinie. Bóg zapłać za każdy gest życzliwości.
  9. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” i „w Rodzinie”.
  10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Regina Różańska z Radusza i Henryk Ostrowski z Barnowca. Dobry Jezu, a nasz Panie …
  11. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi