25.09. 2022. A.D.

1. W poniedziałek zbiórka dla ministrantów o godz. 15.30 w salce Jana Pawła II, zapraszamy również kandydatów na ministrantów.
  2. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy do salki JPII na spotkanie Franciszkanów Maryi i Domowników Boga. Proszę zabrać ze sobą Pismo Święte.
  3. W środę zapraszamy po Mszy św. na nowennę do Matki Bożej Nieustającej.
  4. W piątek spotkanie dla Rycerzy Kolumba w salce Jana Pawła II o godz. 18.30.
  5. W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca oraz rozpoczyna się miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej i zapraszamy na wspólny różaniec o godz. 07.30 i Mszę św. o godz. 08.00.
  6. W niedzielę na godz. 07.30 w Kołczygłowach i 09.30 w Łubnie zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym: aby łaska pokoju powróciła do Europy.
  7. Za tydzień na godz. 11.45 zapraszam rodziców jak i młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  8. Jest organizowany wyjazd do Pelplina w dniu 08 października dla wszystkich modlących się za kapłanów i w intencji powołań kapłańskich. Koszt wyjazdu to 20 zł. Wyjazd o godz. 07.00 z przystanku przy salce JPII. Proszę o dokonywanie zapisów, gdyż jest tylko 25 miejsc wolnych. Szczególnie zapraszam członkinie Żywego Różańca świętego.
  9. Od dzisiejszej niedzieli w całej naszej diecezji również i w naszej parafii będą czytane krótkie przybliżenia czy jest Msza św. Czytanki będą miały miejsce na 5 minut przed Mszą św.
  10. W biurze parafialnym można zamawiać Mszę święte na nowy rok kalendarzowy. Tym samym przypominam, że pary małżeńskie, które pragną zawrzeć związek małżeński o zgłaszanie się w biurze parafialnym. Najbliższy „Weekend dla Narzeczonych” będzie miał miejsce w Łupawie. Są jeszcze wolne miejsca.
  11. Jeżeli istnieje zainteresowanie Mszą św. gregoriańską proszę o szybsze zgłoszenie się w biurze parafialnym.
  12. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” i „w Rodzinie”.
  13. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi