09.10. 2022. A.D.

1. Dziś kolekta budowlana na witraże jak i na bieżące. W tym tygodniu zostałem zmuszony do zakupu nowego ksera, gdyż obecne uległo awarii i koszt naprawy przekracza wartość ksera.
  2. W miesiącu październiku zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową: tak dla dzieci w poniedziałek, środę, czwartek o godz. 16.00, młodzież do bierzmowania i dorosłych zapraszamy na różaniec w łączności z Msza św. wieczorną.
  3. Młodzież bierzmowaną zapraszam na spotkanie do salki JPII we wtorek w następujących grupach:  w tym tygodniu dziewczyny z klasy 8 we o godz. 16.00, a chłopcy za tydzień. Spotkania są OBOZWIĄZKOWE. Proszę zabrać Pismo Święte.
  4. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy do salki JPII na spotkanie Franciszkanów Maryi i Domowników Boga. Proszę zabrać ze sobą Pismo Święte.
  5. W czwartek przypada 13 i jest to ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie zapraszamy na godz.19.00. Proszę zabrać ze sobą świece.
  6. W sobotę o godz. 16.30 zapraszamy na wspólny różaniec w intencji DZIECKA UTRACONEGO, przez poronienie, aborcję, wypadek, chorobę…. Można przynieść świece.
  7. Za tydzień Dzień Papieski. Przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na wsparcie dzieci i młodzieży wspieranych przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. W tym dniu również będą ofiarowane modlitwy w ich intencji.
  8. W dniu 30 października zapraszamy na coroczny Bal Wszystkich Świętych do najmłodszych po dorosłych. Początek uroczystości Msza św. o godz. 16.00 w kościele. Przypominany, aby uczestniczyć w Balu należy mieć przebranie za świętego, błogosławionego czy też za anioła. Bal będzie poprowadzony przez wodzireja. Za tydzień szczegóły. Jeżeli ktoś chciałby wspomóc organizację tego Balu, to istnieje taka możliwość.
  9. Za tydzień będą wyłożone karteczki – wypominki jednorazowe jak i na Msze św. zbiorowe.
  10. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” i „w Rodzinie”.
  11. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi