Ogłoszenia parafialne 11.08. 2019. A. D.

Dziś kolekta inwestycyjna – budowlana. Bóg zapłać za złożone ofiary na rzecz naszej parafii.
2.We wtorek zapraszamy na apel fatimski o godz. 19.00. Proszę o przyniesienie ze sobą świec potrzebnych do procesji wokół kościoła.
3.W czwartek przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Msze święte w tym dniu jak w niedzielę. Tego dnia będzie istniała możliwość błogosławieństwa tegorocznych kwiatów, kłosów zbóż i ziół. Tego dnia pamiętajmy również o naszej Ojczyźnie.
4.Są w tym tygodniu wolne intencje mszalne.
5.Zapowiedzi przedmałżeńskie:
Karpowicz Paweł Arkadiusz stanu wolnego i Rowińska Natalia Maria stanu wolnego. Zapowiedź pierwsza.
6.Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiarowane kwiaty do naszych świątyń w Kołczygłowach jak i w Łubnie. Bóg zapłać.
7.Powstaje książka dotycząca historia parafii w Kołczygłowach i zwracam się z prośbą o przynoszenie materiałów związanych z parafią do biura parafialnego.