08.11. 2020. A. D.

1. Zgodnie z nowymi wytycznymi co ilości osób w kościele: w Kołczygłowach 30 osoby, a w Łubnie 20 osób.
  2. Różaniec w dniu dzisiejszym o godz.07.30, a w Łubnie o godz.09.30 w intencji ustania pandemii i łaskę nawrócenie dla naszej Ojczyzny.
  3. Od dnia 01 listopada można uzyskać odpust zupełny, który został w tym roku przez Ojca Świętego Franciszka  wydłużony na czas miesiąca – listopad Zatem pamiętajmy jeszcze z większym zaangażowaniem modlitewnym w intencjach naszych zmarłych. W pierwszej kolejności Msza św. poprzedzona spowiedzią i przyjęciem Komunii Świętej, w intencji zmarłych.
  4. Wracamy do Mszy św. przez FB o godz.11.45. Zgodnie z zaleceniami transmisja Mszy św. będzie usuwana najpóźniej do 30 minut po zakończeniu transmisji.  I jest to spowodowane tym aby brać rzeczywisty udział w niedzielnej Eucharystii, a nie na odtwarzaniu przekazu. Każdy kto chce złożyć ofiarę na kościół parafialny może to uczynić na konto parafii, które jest podane na stronie parafii. Bóg zapłać za zrozumienie i wsparcie. Konto bankowe: 46 9321 0001 0033 5304 2000 0010
  5. W dniu 11 listopada zachęcamy do pamięci modlitewnej w intencji naszej Ojczyzny o łaskę pokoju oraz o jak najszybsze zakończenie pandemii.
  6. W dniu 11 listopada o godz. 12.00 -13.30 przy salce JPII będzie można wesprzeć złożyć ofiarą na walkę z kornikiem w kościele w Łubnie, w ramach podziękowania będzie można otrzymać chryzantemy. Akcją kierują nasi Rycerze Kolumna.
  7. Jest nowy numer „w Rodzinie”. „Pielgrzym”
  8. Istnieje możliwość dokonywania rezerwacji Mszy świętych na rok 2021. Tym samym pragniemy przypomnieć, że wyłącznie w burze parafialnym dokonuje się pryzmowanie i zapisywanie intencji mszalnych. Można również dokonywać rezerwacji przez telefon.
  9. Zostały wyłożone krateczki do wypominek jednorazowych i na Msze św. zborowe. Znajdują się na oknach przy wyjściu głównym. Będą one zbierane w tym roku do rozpoczęcia naszych rekolekcji parafialnych i w tym czasie będziemy modlili się za naszych bliskich zmarłych. Karteczki proszę przynosić od 1 listopada. Bóg zapłać za złożone z tej okazji ofiary.
  10. Przypominamy, że groby, które nie mają przedłużenia na kolejne 20 lat mogą zostać przeznaczone na grób dla innej osoby. Tym samym pragnę przypomnieć o dokonywaniu opłat. Nie będzie również żadnych list wywieszanych na tablicach informacyjnych.
  11. Z naszej wspólnoty w tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Brygidę Bitner Kołczygłówek i Edytę Napieraj z Kołczygłów. Dobry Jezu, a nasz Panie