16.10. 2022. A.D.

1. Dziś Dzień Papieski, przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na wsparcie dzieci i młodzieży wspieranych przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. W tym dniu również będą ofiarowane modlitwy w ich intencji.
  2. Od dziś są wyłożone karteczki – wypominki jednorazowe jak i na Msze św. zbiorowe. Modlitwy za zmarłych zostaną rozłożone na dłuższy czas niż jeden tydzień, wkładając wypisane karteczki proszę zwrócić uwagę na daty i godziny modlitw.
  3. Bóg zapłać za kolektę budowlaną na witraże jak i na bieżące.
  4. W niedzielę zapraszamy na różaniec o godz. 11.15 w Kołczygłowach, a w Łubnie o 09.30 w tygodniu o godz. 17.00.
  5. W miesiącu październiku zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową: tak dla dzieci w poniedziałek, środę, czwartek o godz. 16.00, młodzież do bierzmowania i dorosłych zapraszamy na różaniec w łączności z Msza św. wieczorną.
  6. W poniedziałek o godz. 15.00 w salce JPII zbiórka dla ministrantów oraz dla kandydatów.
  7. Młodzież bierzmowaną zapraszam na spotkanie do salki JPII we wtorek w następujących grupach:  w tym tygodniu chłopcy z klasy 8 we o godz. 16.00, a dziewczęta za tydzień. Spotkania są OBOZWIĄZKOWE również dal młodzieży chodzącej do innych szkół. Proszę zabrać Pismo Święte.
  8. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy do salki JPII na spotkanie Franciszkanów Maryi. Proszę zabrać ze sobą Pismo Święte.
  9. W czwartek w szkole w Kołczygłowach, odbędzie się Kiermasz wsparcia dla „Razem dla Marka” Marek Mroczek jest chłopcem z naszej parafii i gminy. W akcję pomocy włączyły się nasze szkoły w Kołczygłowach i w Łubnie. W imieniu organizatorów zapraszamy na zakup słodkości i dokonanie wsparcie tej inicjatywy.
  10. Za tydzień rozpoczyna się Tydzień Misyjny, pamiętajmy o misjonarzach i misjonarkach pracujących. Przed kościołem do puszki będzie istniała możliwość wsparcia materialnego ich pracy.
  11. W dniu 30 października zapraszamy na coroczny Bal Wszystkich Świętych do najmłodszych po dorosłych. Początek uroczystości Msza św. o godz. 16.00 w kościele. Przypominany, aby uczestniczyć w Balu należy mieć przebranie za świętego, błogosławionego czy też za anioła. Bal będzie poprowadzony przez wodzireja. Jeżeli ktoś chciałby wspomóc organizację tego Balu, to istnieje taka możliwość.
  12. Można nabyć kalendarze na nowy rok 2023, kalendarz katolicki zawsze staje się dobry źródłem informacji o ważnych wydarzeniach dla nas ludzi wierzących. I tak: mały tradycyjny jest po 7 zł, duży rozkładany po 15 zł. do nabycia przed kościołem u ministrantów.
  13. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” i „w Rodzinie”.
  14. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi