Ogłoszenia parafialne

23.10. 2022. A.D.

 1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny, pamiętajmy o misjonarzach i misjonarkach pracujących. Przed kościołem do puszki będzie istniała możliwość wsparcia materialnego ich pracy.
 2. W dniu dzisiejszym tj. 30 października zapraszamy na coroczny Bal Wszystkich Świętych do najmłodszych po dorosłych. Początek uroczystości Msza św. o godz. 16.00 w kościele. Przypominany, aby uczestniczyć w Balu należy mieć przebranie za świętego, błogosławionego czy też za anioła. Bal będzie poprowadzony przez wodzireja. Jeżeli ktoś chciałby wspomóc organizację tego Balu, to istnieje taka możliwość.
 3. Przy konfesjonale są wyłożone karteczki – wypominki jednorazowe jak i na Msze św. zbiorowe. Modlitwy za zmarłych zostaną rozłożone na dłuższy czas niż jeden tydzień, wkładając wypisane karteczki proszę zwrócić uwagę na daty i godziny modlitw.
 4. W niedzielę zapraszamy na różaniec o godz. 11.15 w Kołczygłowach, a w Łubnie o 09.30 w tygodniu o godz. 17.00.
 5. W miesiącu październiku zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową: tak dla dzieci w poniedziałek, środę, czwartek o godz. 16.00, młodzież do bierzmowania i dorosłych zapraszamy na różaniec w łączności z Msza św. wieczorną.
 6. W poniedziałek o godz. 15.00 w salce JPII zbiórka dla ministrantów oraz dla kandydatów.
 7. Kolejne spotkanie dla młodzieży przygotowujące się do sakramentu bierzmowania w salce odbędzie 08 listopada. Proszę opamiętać o różańcu w tygodniu.
 8. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy do salki JPII na spotkanie Franciszkanów Maryi. Proszę zabrać ze sobą Pismo Święte.
 9. W czwartek w naszej szkole w Kołczygłowach, odbył się Kiermasz wsparcia dla „Razem dla Marka” Marek Mroczek jest chłopcem z naszej parafii i gminy. Dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w pomoc.
 10. Za tydzień odbędzie się wsparcie dla jednego z księży, który pracował w naszym dekanacie. Szczegóły w gazetce parafialnej.
 11. Poświęcenie grobów odbędzie się tradycyjnie w dniu 1 listopada, po procesji. Tym samy pragnę przypomnieć o przedłużeniu opłat grobów naszych bliskich, gdyż po upływie 20 lat, miejsca te mogą zostać przeznaczone dla innych zmarłych. Bardzo prosimy o dbanie o groby zmarłych i wyrzucanie śmieci do pojemników, a nie gdzie się da.
 12. Opłaty za pomnik proszę dokonywać w biurze na kilka dni przed przyjazdem z pomnikiem.
 13. Msze św. gregoriańskie proszę zamawiać z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, aby jak najlepiej dopasować termin.
 14. W dniu 1 listopada przed kościołem, będzie stać młodzież ze szkoły w Niepoględziu, która będzie zbierała fundusze na hospicjum w Słupsku,
 15. Na w dniu 01 listopada naszym cmentarzu proszę naszych strażaków o stanięcie z puszką w godzinach od 09.00 – 14.00, aby ten sposób wesprzeć fundusze co do funkcjonowania naszego cmentarza i dbania o jego wygląd. W tym roku został odświeżony płot cmentarny.
 16. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Edward Wilma z Barnowa. Pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 09.00. Dobry Jezu, a nasz Panie….
 17. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” i „w Rodzinie”.
 18. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.

Możliwość komentowania została wyłączona.